Juwelen Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2275686
19036
384
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 8,7 g
2231714
19037
384
Jewellery
Ezüst (Ag) szerelékes borostyán bross és mandzsetta szett 2,6 cm
2290018
19038
384
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, színes köves medállal, jelzett, h: 52 cm, bruttó: 3,17 g 2290004
19039
384
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, shamballa gyöngy medállal, jelzett, h: 58 cm, bruttó: 7,46 g
2289992
19040
384
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár szintetikus lila kővel, jelzett, h: 3,5, bruttó: 8,29 g 2290419
19041
384
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagos gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,38 g
2290409
19042
384
Jewellery
Ezüst(Ag) könyvjelző/pénzcsipesz, jelzett, h: 9 cm, bruttó: 8,25 g
2290416
19043
384
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, ovális medállal, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 2,91 g
2290411
19044
384
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű türkizes kővel, jelzés nélkül, méret: 58, bruttó: 6,32 g 2290257
19045
384
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 15,61 g
2290225
19046
384
Jewellery
Ezüst(Ag) bélyeg, jelzett, 3×2 cm, nettó: 1,31 g
2290238
19047
384
Jewellery
Ezüst(Ag) fülklipsz gyönggyel, jelzett, bruttó: 4,23 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF