Juwelen

Zahl der Lose: 204

Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 8,7 g
19036.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) szerelékes borostyán bross és mandzsetta szett 2,6 cm
19037.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag)  nyaklánc, színes köves medállal, jelzett, h: 52 cm, bruttó: 3,17 g
19038.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, shamballa gyöngy medállal, jelzett, h: 58 cm, bruttó: 7,46 g
19039.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) fülbevalópár szintetikus lila kővel, jelzett, h: 3,5, bruttó: 8,29 g
19040.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) csillagos gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,38 g
19041.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) könyvjelző/pénzcsipesz, jelzett, h: 9 cm, bruttó: 8,25 g
19042.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc, ovális medállal, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 2,91 g
19043.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű türkizes kővel, jelzés nélkül, méret: 58, bruttó: 6,32 g
19044.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 15,61 g
19045.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) bélyeg, jelzett, 3×2 cm, nettó: 1,31 g
19046.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) fülklipsz gyönggyel, jelzett, bruttó: 4,23 g
19047.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF