Juwelen Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2289568
19012
384
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű kék kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,77 g 2289971
19013
384
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) virágos gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 9,29 g
2290765
19014
384
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) "Dubrovnik" mokkás kanál, jelzés nélkül, h: 10,5 cm, nettó: 7,1 g
2290729
19015
384
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal, lila kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 6,75 g
2289934
19016
384
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) zöld kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,48 g 2290624
19017
384
Jewellery
Ezüst(Ag) piros köves gyűrű, markazittal, jelzés nélkül, méret: 55, bruttó: 4,61 g
2290626
19018
384
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális, köves gyűrű, jelzett, méret: 60, bruttó: 9,15 g
2290621
19019
384
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) piros köves gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 6,34 g
2290614
19020
384
6500
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 9,78 g
2290686
19021
384
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 5,32 g
2290425
19022
384
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű markazittal, fekete kővel, jelzett, méret: 59, bruttó: 3,95 g 2286243
19023
384
Jewellery
Ezüst (Ag) elefántos és fehér köves-keresztes fülbevalópár, 2 db, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 1,23 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF