Juwelen

Zahl der Lose: 204

Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített medál, jelzett, d: 3,5, bruttó: 18,9 g
19120.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst(Ag) gyűrű markazittal, fekete kővel, jelzett, méret: 59, bruttó: 5,31 g
19121.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db ezüst függő, egyik kővel bruttó 6,12 g
19122.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst (Ag) háromszög alakú hamuzós 9x9 cm, 17 g
19123.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc lila gyöngyökkel, jelzés nélkül, h: 40 cm, bruttó: 4,85 g
19124.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) mandzsettagomb pár, gyöngyház berakással, jelzett, h: 3,5, bruttó: 9,47 g
19125.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst (Ag) fülbevalók, 4 db, virág, motor, ló, csavarkulcs, egy kivételével jelzettek, nettó: 1,43 g
19126.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 13,72 g
19127.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) nyaklánc, kék köves medállal, jelzett, h: 36 cm, d: 1,5 cm, bruttó: 8,6 g
19128.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, leveles köves medállal, jelzett, méret: 40 cm, bruttó: 3,96 g
19129.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) gyöngyös nyaklánc, markazitos sugaras medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 8,15 g
19130.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) nyakék, fekete kövekkel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 14,28 g
19131.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF