Juwelen Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2289949
19120
384
Jewellery
Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített medál, jelzett, d: 3,5, bruttó: 18,9 g
2290423
19121
384
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű markazittal, fekete kővel, jelzett, méret: 59, bruttó: 5,31 g 2293887
19122
384
Jewellery
3 db ezüst függő, egyik kővel bruttó 6,12 g 2292577
19123
384
Jewellery
Ezüst (Ag) háromszög alakú hamuzós 9x9 cm, 17 g 2289927
19124
384
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc lila gyöngyökkel, jelzés nélkül, h: 40 cm, bruttó: 4,85 g 2290262
19125
384
3800
Jewellery
Ezüst (Ag) mandzsettagomb pár, gyöngyház berakással, jelzett, h: 3,5, bruttó: 9,47 g 2286301
19126
384
Jewellery
Ezüst (Ag) fülbevalók, 4 db, virág, motor, ló, csavarkulcs, egy kivételével jelzettek, nettó: 1,43 g
2289889
19127
384
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 13,72 g
2289869
19128
384
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, kék köves medállal, jelzett, h: 36 cm, d: 1,5 cm, bruttó: 8,6 g
2289864
19129
384
Jewellery
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, leveles köves medállal, jelzett, méret: 40 cm, bruttó: 3,96 g
2289826
19130
384
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyös nyaklánc, markazitos sugaras medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 8,15 g
2289816
19131
384
Jewellery
Ezüst(Ag) nyakék, fekete kövekkel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 14,28 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF