Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 274
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2243979
17443
383
Madách Imre: Civilizátor. Hungária-könyvek 12.-ik kötete. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1946. Hungária. Számozott példány, tulajdonosi névbejegyzéssel. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
2253695
17444
383
2200
2180370
17445
383
Nagy Béla. Álom és való. Költemények. Bp., 1900, Fried és Krakauer. Schwartz Zs szecessziós vászonkötés, foltos borítóval, címlapon névbejegyzéssel.
2276880
17446
383
Simone de Beauvoir: A körülmények hatalma. Ajándékozási sorokkal, 17 sportoló aláírásával. Bp., 1966, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben.
2219516
17447
383
2215886
17448
383
2222905
17449
383
Erdélyi Hajnal: Emlékkönyv az Operaház óvóhelyéről. Bp., 2011, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban, szerző által dedikált.
1345073
17450
383
Herczeg Ferenc (szerk.): Mikszáth almanach az 1915 -ik évre. Budapest, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben
2163075
17451
383
Nemzeti daloskönyvecske. Pest, 1863, Lampel Róbert. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, ceruzás bejegyzésekkel. 2244137
17452
383
1599162
17453
383
2285566
17454
383
Ambrus Zoltán: Mozi Bandi kalandjai. Bp., é. n., Tolnai. illusztrált papírkötésben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF