Szolzsenyicin, Alekszander: A Gulag szigetcsoport 1918-1956 I-II. kötet. Fordította Szente Imre. Debrecen, 1989, Új Idők Kft. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Gáthy Fülöp: Embersors. Az örök mese. Muhits Sándor rajzaival. Bp., 1935. Magyar Iparművészek Országos Egyesülete,(Kir. M. Egyetemi Nyomda-ny.). A fametszést Kaza György végezte. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papír kötésben.
Keresztury Tibor: Reményfutam. Keleti kilátások. H.n., 2000, Magyarnarancs.hu Lapkiadó Kft. Kiadói papír kötésben. + Albert Tibor (szerk.): Illyés Gyula új látóhatára. Bp-München, 1990, Bethlen Gábor Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben. + Szakolczay Lajos: A csavargó esztétikája. Bp., 1996, Balassi. Kiadói papír kötésben. + Fejlődés-tanulmányok 1. Kritikai elméletek és elméletkritikák. Harmadik kiadás. Bp., 1983, ELTE-ÁJK Tudományos Szocializmus Tanszék. + Fejlődés-tanulmányok 6. Torz osztálytársadalmak és formálódó társadalmi osztályok. Harmadik kiadás. Bp., 1984, ELTE-ÁJK Tudományos Szocializmus Tanszék, MTA Szociológiai Kutató Intézet.
Révész Béla: Ady Endre összes levelei Lédához és a nagy regény teljes története. Fényképek, facsimilék számos reprodukciójával. Bp., 1942, Szerzői kiadás, 608 p.+13 t. Kiadói félvászon-kötésben, kisebb kopásnyomoktól eltekintve jó állapotban.
Salvador Dalí-François Rabelais-Faludy György: Pantagruel. Részletek a középkori francia vidámságok könyvéből. Ford.: Faludy György. A borító, az előzékek és a könyv illusztrációi: Salvador Dalí munkái. Faludy Tárlata. Bp.,2001., Glória. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.