https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 274
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2202493
18527
383
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pintér Jenő magyar irodalomtörténete. Bp., 1924, Franklin-Társulat. Eredeti papírkötésben, házilag gyártott védőborítóban. Eredeti borító foltos, néhány lap javított.
Das Lot is nicht erreichbar
2018991
18529
383
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Béla: Szájrul-szájra. A magyarság és szálló igéi. Bp., 1901, Athenaeum. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
2048382
18530
383
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pálffy Albert: Anna és grófné. Bp.,1886, Franklin. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, névbélyegzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2048378
18531
383
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pálffy Albert: A fejedelem keresztleánya. I-II. rész. (Egybekötve.) Pest, 1856, Heckenast Gusztáv, 264+280 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, névbélyegzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2027461
18532
383
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vajda János: A virrasztók. Vajda János legszebb költeményei. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 62 p. Kiadói, kissé szakadozott papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2027410
18533
383
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Koppány Zsolt: Morbusz és Hungarikum. Dedikált! Bp., 2007. Napkút.
Das Lot is nicht erreichbar
2068204
18534
383
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bajza versei. A költő életrajzával Toldy Ferenc által. Pest, 1857, Heckenast Gusztáv, XXII+296 p. Negyedik, teljesebb kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az utolsó szennylapon hiánnyal, a címkép hiányzik.
Das Lot is nicht erreichbar
2022612
18535
383
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Felkai Ferenc: Nero. Madách-könyvtár. 4. Bp., 1942, Madách Színház-Új Színház Kft., 144 p.+ 6 t. Kiadói félvászon-kötés,
Das Lot is nicht erreichbar
2111077
18536
383
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kabos Ede: Éva. Színmű három felvonásban. Bp., 1890, Athenaeum. Papírborításban.
Das Lot is nicht erreichbar
2111097
18537
383
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A. Tabarant: Pissarro. Fordította: Wildner Ödön. Bp., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Részvénytársaság. Papírborításban.
Das Lot is nicht erreichbar
1988871
18538
383
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Sárkány Pál-Dr Ócsag Imre: Magyar kutyafajták. Bp., 1987 Mezőgazdasági Kiadói kartonálás 2092900
18539
383
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bábjáték műsorfüzet. Összeállította: Magyar Bábjátékosok Szövetsége. Bp.,1950., Népszava. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse