Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 274

Bálint Gábor keleti levelei. Jelentése Oroszország- és Ázsiában tett utazásairól. Értekezése a mandsuk szertartásos könyvéről. Bevezetővel újra közreadja Kara György. Bp., 1973., Kőrösi Csoma Társaság. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.  Szentkatolnai Bálint Gábor (1844-1913) nyelvész.
17467.

Rufpreis:
2 000 HUF

Beöthy László - Puncs 1853-ra. [Első évi folyam.]  Komárom, 1853. Szigler testvérek ny. [2] + 183 + [1] + V + [1] p. Második kiadás.  Lapokon sok firkával. Korabeli félvászon kötésben.  Szórakoztató történetek, korabeli irodalmi ponyva.
17468.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rózsahegyi György: Skalpok és trófeák. 150 kortárs karikatúra. Ajándékozási sorokkal. H.n., 1982, Rózsahegyi György. Kiadói papír kötésben, néhány kijáró lappal.
17469.

Rufpreis:
1 200 HUF

(Richter, Joseph): Kaiser Josephs Gebetbuch  Wien, 1787. Joseph Hraschanzky. 52+(2)p. A fiktív imádságos könyvben a szerző jozefinista szellemben magyarázza az uralkodó egyházi rendelkezéseinek értelmét és jogosságát. Aranyozott egészbőr kötésben.
17470.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pesti Hírlap könyvek sorozat 3 kötete (131., 240., 262.): Kertész Mihály: Kiket az isten is egymásnak teremtett.; Hans Walther Kappler: Tennisz és bumerang. Ford.: Sebestyén Ede.; Jacques Cézembre: Kisértet az óceánon. Ford.: Szekes Kálmán. Bp., 1930- 1932,Pesti Hírlap. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé foltos borítókkal.
17471.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varga István: A reklám. Bp., 1960., Közgazdasági és Jogi kiadó. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben.
17472.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Gács Judit: Rodolfo így csinálja. Szitás György rajzaival. Bp.,1973, Minerva. Kiadói papírkötés.
17473.

Rufpreis:
3 000 HUF

17474.

Rufpreis:
2 400 HUF

17475.

Rufpreis:
2 400 HUF

17476.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eötvös József Összes Regényei. (A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.) Voinovich Géza előszavával. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel.
17477.

Rufpreis:
1 200 HUF

P. Zadravecz: A szegedi kapisztrán. Szerkesztette: Nagymihályi Sándor. I-II. kötet. Bp., é.n., Helikon Kft. Aranyozott egészvászon kötésben, kopottas állapotban, sérült borítóval, sérült tokban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
17478.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF