https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 274
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2253155
17431
383
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fodor András: Hazafelé. Bp., 1955 Magvető. Kiadói papírborítóval, csak 1150 pld. A költő első megjelent verseskötete! 2252885
17432
383
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kabdebó Tamás: Érettségi. Bp., 2000. Epl. KIadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2253509
17433
383
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Markó Béla: Költők koszorúja. Csíkszereda, 2002., Pallas-Akadémiai Kiadó. Haller József illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Dedikált. 2196958
17434
383
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bächer Iván: Elindulni három nővel. Bp., 2000., Göncöl, Gárdi Balázs fotójával, dedikált példány, kartonkötésben 2193409
17435
383
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Eszenyi Enikő-Szabó G. László: Igyime Prága. Dedikált. Bp., 2001, Argumentum-Magyar Könyvklub. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2231251
17436
383
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Diószegi István: Klasszikus diplomácia - modern hatalmi politika. Bp., 1967, Gondolat. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban. + Diószegi István: Két világháború árnyékában. Nemzetközi kapcsolatok története. 1919-1939. Bp., 1974, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2253724
17437
383
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Oheroly János (szerk): Torna-zsebkönyv. Negyedik kiadás. Bp., 1900, Hornyánszky. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2183549
17438
383
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Új magyar Shakespeare tár I. Szerk.: Fabiny Tibor és Géher István. Magyar Shakespeare Bizottság kiadványa. Bp., 1988., Modern Filológiai Társaság. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. Az egyik szerkesztő, Géher István (1940-2012) költő, műfordító, esszéista, irodalomtörténész, egyetemi tanár által Osztovics Levente (1940-2006) műfordító, dramaturg, egyetemi tanár részére dedikált. 2231265
17439
383
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Juhász Gyula: Magyarország külpolitikája 1919-1945. Második átdolgozott kiadás. H.n., 1975, Kossuth. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborításban. + Juhász Gyula: Uralkodó eszmék Magyarországon 1939-1944. H.n., 1983, Kossuth. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2193406
17440
383
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kosáry Domonkos: Hat év a tudománypolitika szolgálatában. Bp., 1996, MTA Történettudományi Intézete. Kiadói papírkötés. A szerző, Kosáry Domokos (1913-2007) által dedikált.
Das Lot is nicht erreichbar
2262728
17441
383
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pantheon sorozat 2 kötete: Hajdu István: Piet Mondrian. Bp., 1987., Corvina. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.; George Zarnecki: Kolostorok, szerzetesek, barátok. Ford.: Sarodi Tibor. Bp.,1986., Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2262679
17442
383
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lucius Annaeus Seneca: Vigasztalások. Ford.: Révay József. Bp., 1967, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse