Nemzeti daloskönyvecske. Pest, 1863, Lampel Róbert. Kiadói aranyozott ... https://www.darabanth.com/de/383-Fernauktion/383.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000016/Nemzeti-daloskonyvecske-Pest-1863-Lampel-Robert-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon-kotes-geri~II2163075
2163075
17451
383
Beschreibung: Nemzeti daloskönyvecske. Pest, 1863, Lampel Róbert. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, ceruzás bejegyzésekkel.
: karap_norbert