A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI. kiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Bp., 1958, Európa, 159 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.Tékával.
Fekete István: A koppányi aga testamentuma, Bp, 1968, Móra Ferenc Könyvkiadó, hatodik kiadás, Csergezán Pál rajzaival, Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal
[Honoré de] Balzac: Pajzán históriák. Egybengyűjtötte Touraine apátságaiban és napvilágra hozta nemes - - úr. A' francia betűről tiszta magyar nyelvre fordította Adorján Mihály. A' színes képek a' francia Dubout mester remekei. Vál. és ford: Fónagy Iván. Bp.,(1957),Magyar Helikon, 237+3 p. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, a hátsó borítónál kissé laza kötéssel. Számozott (1100/888.) példány.
Baloghné Hajós Terézia: Harc az életért. Képek a természetből. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1928, Singer és Wolfner, félvászon-kötés, kopott a borítója
Veress D. Csaba: Veszprémfajsz története. Veszprém, 1994, Balatonfüred-Csopak Tája Szövetkezet. Szerző által dedikált. Kiadói kartonált kötésben. Készült 2000 példányban.