Sára Péter - Pölöskei Ferencné: Ady Endre 1877-1919. Petőfi Irodalmi Múzeum kiadványai II. Bp., 1957, Magyar Helikon. Kiadói kartonált kötésben, kopásokkal.
5 db Móra Ferenc kötet: Georgikon. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. + Daru-utcától a Móra Ferenc utcáig II. Bp., 1935, Genius. + Ezek az évek. Bp., 1935, Genius. + Móra Ferenc emlékezete 1879-1934. Bp., 1934, Móra Ferenc Emlékbizottság. + Napok, holdak, elmúlt csillagok. Bp., 1936, Révai kiadás.
Gazsó Tibor - G. Fodor Gábor - Stumpf István (szerk.): Őszöd árnyékában. A 2. Gyurcsány-kormány első éve. Bp., 2007, Századvég. Szerző által dedikált. Kiadói papír borításban.