Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 159

Karl Baedeker: Die Schweiz nebst den Angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisiende. Leipzig,1911, Verlag von Karl Baedeker, XLII+583 p. 34. kiadás. Térképekkel illusztrálva, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, néhány kihajtható lap széle gyűrött. / Cloth binding, in German language.
15060.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ferdinand Gregorovius: Wanderjahre in Italien. Német nyelvű útikönyv. Drezda, 1925. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
15061.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gyurácz Ferenc: Bük. Bp., én., a Száz magyar falu könyvesháza Kht. kiadása. Fekete-fehér fényképekkel illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
15062.

Rufpreis:
1 200 HUF

Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül. Ford. Fodor Erzsébet.  Bp., 1931, Dante kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel.
15063.

Rufpreis:
1 200 HUF

15064.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szakály Ferenc: Pápa a török korban. Tanulmányok Pápa város történetéből a kezdetektől 1970-ig. H. n., é.n., k.n. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Papírkötés. Ritka!
15065.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sárközy Miklós: Irán - négy évszak országa. Bp., 2014, Iráni Iszlám Köztársaság Budapesti Nagykövetsége. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15066.

Rufpreis:
1 200 HUF

15067.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó László: Jászság. Bp.,1982, Gondolat, 325+1 p.+20  (fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15068.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balogh István: A cívisek világa. (Debrecen néprajza.) Magyar néprajz. Bp., 1973, Gondolat, 306+4 p.+12 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 3500 példányban.
15069.

Rufpreis:
1 000 HUF

London vegyes tétel. Albert Goldschmidt: Plan und Wegweiser von London und Umgebungen. Berlin, 1899, verlag von  Albert Goldschmidt/ a szerző kiadása. Egészvászon-kötés, hátul kissé gyűrött bortóval, de egyébként jó állapotban. Német nyelven. + Map of general routes. London, 1933, London Passenger Transport Board. Néhány helyen kisebb szakadással, de egyébként jó állapotban. 49 x 38 cm.
15070.

Rufpreis:
1 400 HUF
15

Műemlékek Pápán. Összeállította és rajzolta: Heitler László. Pápa, 1973, a Magyar Hirdető Pápai Kirendeltsége kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
15071.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF