Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 159

Megyery Ella: Budapesti notesz. Budapest térképével. Bp, 1937, Dante Könyvkiadó. Puhakötésű, sérült gerinc, elő- és hátlap, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15048.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Pénzes Antal-Csizy Ferenc: Budapest élővilága. Bp., 1956., Társadalom és Természettudományi Ismeretterjesztő Társulat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15049.

Rufpreis:
800 HUF

Romics Imre: 90 éves a Sennekweis Egyetem Urológiai klinikája Bp., 2010. Semmelweis kiadó. Kétnyelvű angol magyar. Kiadói kartonált papírkötésben
15050.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szálláshelyek Magyarországon. Bp.,1968.,Globus-ny., 51+1 p. Kiadói papírkötés.
15051.

Rufpreis:
1 000 HUF

1981-1987 Hajdúsági Közlemények 2 száma:  M. Nepper Ibolya-Sőregi János-Zoltai Lajos: Hajdúsági halmok. Hajdúsági Közlemények 8. Benne a különféle, hajdúsági halmok jegyzékével, 48 p.; Nyakas Miklós: Nánási Oláh Mihály hajdúkerületi főkapitány, 89+3+2 p. Hajdúböszörmény, 1981-1987, Hajdúböszörményi Városi Tanács-Hajdúsági Múzeum. Kiadói papírkötésben.
15052.

Rufpreis:
2 000 HUF

15053.

Rufpreis:
1 600 HUF

Völgyes Miklós: Dunai zsebkönyv. Rajzolta: Taussig Vera. Bp., 1936., Völgyes Miklós, 110+2 p. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, rajta kis javítás, és két lap sérült.
15054.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csetri Elek: Kőrösi Csoma Sándor indulása. Bukarest, 1979, Kriterion. A szerző, Csetri Elek (1924-2010) erdélyi magyar történész által dedikált! Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, borítón törésekkel, első lap jobb alsó sarkában apró foltokkal.
15055.

Rufpreis:
2 800 HUF

Wien in Bildern. 100 Aufnahmen von Bruno Reiffenstein Hrsg. von Dagobert Frey. Wien, 1927., Dr. Hans Epstein. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
15056.

Rufpreis:
3 000 HUF

A Szent- István- Társulat jegyző- és névkönyve 1858- ra. Pest, 1858. Emich G. 1 sztl. 169 l. Korabeli egészvászon kötésben
15057.

Rufpreis:
800 HUF

15058.

Rufpreis:
800 HUF

15059.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF