Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2274764
15048
382
Books: Travelling, Local History
Megyery Ella: Budapesti notesz. Budapest térképével. Bp, 1937, Dante Könyvkiadó. Puhakötésű, sérült gerinc, elő- és hátlap, tulajdonosi névbejegyzéssel.
2236533
15049
382
Dr. Pénzes Antal-Csizy Ferenc: Budapest élővilága. Bp., 1956., Társadalom és Természettudományi Ismeretterjesztő Társulat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
2158000
15050
382
Romics Imre: 90 éves a Sennekweis Egyetem Urológiai klinikája Bp., 2010. Semmelweis kiadó. Kétnyelvű angol magyar. Kiadói kartonált papírkötésben
2245260
15051
382
Szálláshelyek Magyarországon. Bp.,1968.,Globus-ny., 51+1 p. Kiadói papírkötés.
2245709
15052
382
1981-1987 Hajdúsági Közlemények 2 száma: M. Nepper Ibolya-Sőregi János-Zoltai Lajos: Hajdúsági halmok. Hajdúsági Közlemények 8. Benne a különféle, hajdúsági halmok jegyzékével, 48 p.; Nyakas Miklós: Nánási Oláh Mihály hajdúkerületi főkapitány, 89+3+2 p. Hajdúböszörmény, 1981-1987, Hajdúböszörményi Városi Tanács-Hajdúsági Múzeum. Kiadói papírkötésben. 2240650
15053
382
2189770
15054
382
Völgyes Miklós: Dunai zsebkönyv. Rajzolta: Taussig Vera. Bp., 1936., Völgyes Miklós, 110+2 p. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, rajta kis javítás, és két lap sérült.
2271307
15055
382
Csetri Elek: Kőrösi Csoma Sándor indulása. Bukarest, 1979, Kriterion. A szerző, Csetri Elek (1924-2010) erdélyi magyar történész által dedikált! Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, borítón törésekkel, első lap jobb alsó sarkában apró foltokkal.
2275668
15056
382
Wien in Bildern. 100 Aufnahmen von Bruno Reiffenstein Hrsg. von Dagobert Frey. Wien, 1927., Dr. Hans Epstein. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
2081521
15057
382
A Szent- István- Társulat jegyző- és névkönyve 1858- ra. Pest, 1858. Emich G. 1 sztl. 169 l. Korabeli egészvászon kötésben
1863773
15058
382
1843018
15059
382
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF