Weiß, Karl: Festschrift aus Anlaß der Vollendung des neuen Rathhauses. Im Auftrage des Gemeinderathes der Reichshaupt- und Residenzstadt Wien. Wien, 1885., Selbsterlag des Gemeinderathes,59+1 p.+1(alaprajz)+4(heliogravűr képtáblák)+2 (alaprajzok)+6 (heliogravűr) t. Német nyelven. Szöveközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
zalai Szalay László, Dr.: A puszta balladája. Bp.,(1930),Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet, 425 p.+14 t. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.
Kovács Péter-Szelényi Károly: Székesfehérvár, a koronázóváros. Bp.-Veszprém,1998, Magyar Képek. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Az egyik szerző (a fotós), Szelényi Károly (1943-) fotóművész által Dienes Istvánné (?-?) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus felesége részére dedikált példány.
Nagy Miklós Kund: Múzsák fellegvára, Marosvásárhely - Budapest, 2000, BIRÓ family Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóban, szép állapotban
Szada képeslapok és fényképek tükérében. (1900-2014.) Szada, 2014., Szada Nagyközség Önkormányzata. Nagyon gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2500 példányban.