Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 159

2 db - Zámborszky Ilona: Vezető. Bp., 1935, Athenaeum. ALÁÍRT! + Czigány Jenő: Győri útikalauz. Győr, 1955, Győr-Sopron megye Tanácsa. Kiadói papírkötés, egyik széteső, másik kopottas állapotban.
15024.

Rufpreis:
1 200 HUF

Orbán Balázs: Torda város és környéke. Hasonmás kiadás kísérő tanulmánnyal. Bp., 1984, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
15025.

Rufpreis:
1 000 HUF

Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott kiadói díszdobozban, egyébként jó állapotban.
15026.

Rufpreis:
4 000 HUF

15027.

Rufpreis:
800 HUF

Kollin Ferenc: Budapesti üdvözlet. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés sérül papírtokkal, kijáró lapokkal.
15028.

Rufpreis:
1 200 HUF

Weiß, Karl: Festschrift aus Anlaß der Vollendung des neuen Rathhauses. Im Auftrage des Gemeinderathes der Reichshaupt- und Residenzstadt Wien. Wien, 1885., Selbsterlag des Gemeinderathes,59+1 p.+1(alaprajz)+4(heliogravűr képtáblák)+2 (alaprajzok)+6 (heliogravűr) t. Német nyelven. Szöveközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
15029.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

15030.

Rufpreis:
1 000 HUF

15031.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kovács Péter-Szelényi Károly: Székesfehérvár, a koronázóváros. Bp.-Veszprém,1998, Magyar Képek. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.  Az egyik szerző (a fotós), Szelényi Károly (1943-) fotóművész által Dienes Istvánné (?-?) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus felesége részére dedikált példány.
15032.

Rufpreis:
2 000 HUF

Budapest Ortofotók. Szerk.: Székely László. Pécs, 2004, Székely és Társa. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
15033.

Rufpreis:
800 HUF

Nagy Miklós Kund: Múzsák fellegvára, Marosvásárhely - Budapest, 2000, BIRÓ family Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóban, szép állapotban
15034.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szada képeslapok és fényképek tükérében. (1900-2014.) Szada, 2014., Szada Nagyközség Önkormányzata. Nagyon gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
15035.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF