15028.
Beendet 382. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Kollin Ferenc: Budapesti üdvözlet. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés sérül papírtokkal, kijáró lapokkal.