Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Félicien Challaye: Le Japon Illustré. Paris, 1915, Librarie Larousse, 8+303 p. Francia nyelvű. Kiadói félbőr borító. A borítója kopott, és egy lap (221/222 p) hiányzik, egy lap pedig kijár. (223/224 p.) / Half-leather binding. In french language. The cover is worn. One page (221/222 p.) and one map lost, and one page is getting out (223/224 p.).
Rokolya Gábor: Az első rozsnyói közjegyző. Dr. Markó Sándor élete és munkássága. Bp., 2011, Magyar Országos Közjegyzői Kamara. Nagyon gazdagon illusztrált. Aranyozott egészvászon kötés, kiadó papír védőborítóval
Kiss György: A budapesti várospolitika 1873-1944. Előszót írta Pongrácz Kálmán. Bp., 1954, Jogi és Állami Könyv- és Folyóiratkiadó. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.
Hidak Bács-Kiskun megyében. Szerk.: Dr. Tóth Ernő. Kecskemét, 1999, a Kecskeméti Lapok Lap és Könyvkiadó Kft. kiadása. Hargitai Jenő hídrajzaival és színes fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
Dunaföldvár története az őskortól napjainkig. Szerk.: Dr. Töttős Gábor. Dunaföldvár, 2002, Dunaföldvár Város Önkormányzat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Dunaföldvár. Kézzel írt munka Dunaföldvárról, képekkel, kézzel írt, feliratozott, illusztrált mappában, 12 p.+1971 Dunaföldvári Szövetkezeti Sport Egyesület közgyűlésének meghívója, és gépelt jegyzőkönyve.
Halász Zoltán 2 műve. Halász Zoltán: Budapest felfedezése. Bp. 1959. Gondolat Kiadó. Élet és tudomány kiskönyvtár. Tanulmányok Budapest múltjából. Halász Zoltán: Tanulmányok Budapest múltjából XXV. Bp. 1996. Budapesti Történeti Múzeum és Budapest Főváros Levéltára. Papírkötés, az egyik kicsit kopott