Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 159

Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.
15036.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
15037.

Rufpreis:
1 600 HUF

15038.

Rufpreis:
6 000 HUF

15039.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rokolya Gábor: Az első rozsnyói közjegyző. Dr. Markó Sándor élete és munkássága. Bp., 2011, Magyar Országos Közjegyzői Kamara. Nagyon gazdagon illusztrált. Aranyozott egészvászon kötés, kiadó papír védőborítóval
15040.

Rufpreis:
2 400 HUF

15041.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hidak Bács-Kiskun megyében. Szerk.: Dr. Tóth Ernő. Kecskemét, 1999, a Kecskeméti Lapok Lap és Könyvkiadó Kft. kiadása. Hargitai Jenő hídrajzaival és színes fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
15042.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára I-II. Pest, 1851, Kozma Vazul. REPRINT! Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
15043.

Rufpreis:
1 200 HUF

15044.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dunaföldvár története az őskortól napjainkig. Szerk.: Dr. Töttős Gábor. Dunaföldvár, 2002, Dunaföldvár Város Önkormányzat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Dunaföldvár. Kézzel írt munka Dunaföldvárról, képekkel, kézzel írt, feliratozott, illusztrált mappában, 12 p.+1971 Dunaföldvári Szövetkezeti Sport Egyesület közgyűlésének meghívója, és gépelt jegyzőkönyve.
15045.

Rufpreis:
1 800 HUF

Halász Zoltán 2 műve. Halász Zoltán: Budapest felfedezése. Bp. 1959. Gondolat Kiadó. Élet és tudomány kiskönyvtár.  Tanulmányok Budapest múltjából. Halász Zoltán: Tanulmányok Budapest múltjából XXV. Bp. 1996. Budapesti Történeti Múzeum és Budapest Főváros Levéltára. Papírkötés, az egyik kicsit kopott
15046.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ács Tivadar: New-Buda. Budapest, 1941, Kertész József Könyvnyomdája, 322 p. Kiadói szakadozott illusztrált papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15047.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF