Dr. Szendrei János: Miskolc város története és egyetemes helyirata. IV. köt.: Miskolc város története 1800-1900. Miskolc, 1911., Város Közönsége, 8+938+2 p. Későbbi átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, javított kötéssel, egy-két kijáró és laza lappal, néhány javított lappal (7 lap), hiányzó képtáblákkal, ceruzás, tollas bejegyzésekkel. "Tek. Koncsek Márton urnak Miskolcz. Szeretete jeléül névnapjára adja hálás keresztfia: Petró Sándor Tivadar. Miskolcz, 1911. nov. 10." Feltehetőleg Petró Sándor Tivadar (1907-1976) későbbi neves miskolci műgyűjtő, orvos nevében, szülei által írt ajándékozási sorok.
Tokaj. Várostörténeti tanulmányok I-II. köt. Szerk.: Bencsik János, Orosz István. Tokaj, 1995., Tokaj Város Önkormányzat. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. Megjelent 2500 példányban.
Ulrich Attila: A tokaji uradalom gazdálkodása a XVII. század második felétől a napóleoni háborúk koráig. Szerk.: Bencsik János. Tokaj Várostörténeti Tanulmányok IV. Tokaj, 2003., Jósa András Múzeum-Városszépítő Egyesület. Kiadói papírkötés,jó állapotban.
Gaál Károly: Aranymadár. A burgenlandi magyar falvak elbeszélőkultúrája. Szombathely, 1988, a Vas megyei Múzeumok Igazgatóságának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrált, a borítón Borsodi Ferenc, festőművész munkája. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.