Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 159

Budapest 71 színes képpel, Bp, 1980, Corvina Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés
15084.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Szendrei János: Miskolc város története és egyetemes helyirata. IV. köt.: Miskolc város története 1800-1900. Miskolc, 1911., Város Közönsége, 8+938+2 p. Későbbi átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, javított kötéssel, egy-két kijáró és laza lappal, néhány javított lappal (7 lap), hiányzó képtáblákkal, ceruzás, tollas bejegyzésekkel.  "Tek. Koncsek Márton urnak Miskolcz. Szeretete jeléül névnapjára adja hálás keresztfia: Petró Sándor Tivadar. Miskolcz, 1911. nov. 10."  Feltehetőleg Petró Sándor Tivadar (1907-1976) későbbi neves miskolci műgyűjtő, orvos nevében, szülei által írt ajándékozási sorok.
15500.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ónod monográfiája. Szerk.: Veres László-Viga Gyula. Ónod, 2000., Ónod Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
15501.

Rufpreis:
5 000 HUF

15502.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

15503.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Zsíros Sándor: Felsőzsolca története. Felsőzsolca,(1993),Felsőzsolca Nagyközség Képviselőtestülete. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
15505.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Tanulmányok a Bódva-völgye múltjából. Szerk.: Bodnár Mónika-Rémiás Tibor. Múzeumi Könyvtár 5. Putnok, 1999., Gömöri Múzeum és Baráti Köre. Kiadói kartonált papírkötés.
15506.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Kisgyőr. Történelem és néphagyomány. Szerk.: Pap János. Kisgyőr, 2005., Kisgyőr Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés.
15508.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Tokaj. Várostörténeti tanulmányok I-II. köt. Szerk.: Bencsik János, Orosz István. Tokaj, 1995., Tokaj Város Önkormányzat. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. Megjelent 2500 példányban.
15509.

Rufpreis:
4 000 HUF

15510.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

15512.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gaál Károly: Aranymadár. A burgenlandi magyar falvak elbeszélőkultúrája. Szombathely, 1988, a Vas megyei Múzeumok Igazgatóságának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrált, a borítón Borsodi Ferenc, festőművész munkája. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
15513.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF