Papp József: A MÁV debreceni igazgatósági székháza (A Bek - Dégenfeld - Tisza palota). Vasúthistória Könyvek. Bp., 2001, Magyar Államvasutak Rt. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
Vadász Elemér: A Mecsekhegység 1 földtani térképpel és 55 ábrával. Magyar Tájak Földtani Leírása I. Bp, 1935. Stádium. Kiadói papírkötésben, Levált, szakadt borítóval. Magyar és német nyelven.
Vegyes szentendrei témájú tétel, 2 mű: Szentendre évszázadai. Helytörténeti kiállítás. 1996.; Szentendrei Múzeumi füzetek: Néprajzi, történeti és múzeumszociológiai tanulmányok a Ferenczy múzeumból.; Szentendre. 1996. Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Papírkötés
Winkler Pál: A kalocsai és bácsi érsekség. Történeti összefoglalás. Szerk.: Dr. Erdey Ferenc. Árpád könyvek 4-5. szám. Kalocsa, 1926, az Árpád részvénytársaság kiadása. Papírkötésben, leszakadt borítóval és kissé foltos állapotban.
Beder Tibor: Gyalogosan Törökországban. Csíkszereda, 2002, Pro-Print Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben. Szép állapotú. A szerző által dedikált példány. Megjelent 1000 példányban.
Nyírbátor barokk emlékei. A Nyírbátori Báthori István Múzeum Füzetei. Szerk: Szalontai Barnabás. Nyírbátor, 1957, kn. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. A szerkesztő által dedikált példány.
A veszprémi völgyhíd ötvenéves. Az építési és történeti kutatások eredményei. Szerk.: Kiss Tamás. Veszprém, 1988, a Veszprémi Városi Tanács kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.