Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2087131
15544
382
Books: Travelling, Local History
Kőbányai utcák, utak, terek, parkok története. Bp., 1985., X. ker Tanács. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
2116333
15545
382
Legezva-Szacsvay: Bácska és Bánság. Bp., Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
2158580
15547
382
2159946
15552
382
Duics Pál - Kerék Imre: Sopron. Bp.,1994., Interpress-Adwest. Magyar, angol és német nyelven, színes fotókkal Kiadói kartonált papírkötésben, kopásnyomokkal.
2133454
15553
382
2072416
15556
382
Herbert János: Jászárokszállás nagyközség monográfiája. Előszóval ellátta: Dr. Czettler Jenő. Zimányi Ernő szobrászművész rajzaival. Bp.,1992., "Jászságért" Alapítvány. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben.
2072344
15557
382
2089752
15559
382
Németh Zsuzsanna: Szádalmás a történelem forgatagában. Obecny urad Jablonov. 2006. Csak 500 pld! Kiadói papírkötésben. 172 p + fényképek
2088854
15560
382
2088865
15561
382
2089264
15562
382
2089744
15563
382
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF