Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2192570
15530
382
Books: Travelling, Local History
Medvigy Endre: Marosvásárhely és vártemploma. Bp., 1990. Kiadói papírkötés védőborítóval.
2193095
15531
382
Xantus Zoltán: Ferencvárosi évszázadok. Bp., 1992, dr. Gegesy Ferenc. Kiadói papírkötés.
2159939
15532
382
2187804
15533
382
2200
2192553
15534
382
Békéscsaba földrajza. Szerk.: dr. Tóth József. Békéscsaba, 1976, Békéscsaba Város Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
2072236
15535
382
2192364
15537
382
Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
2192384
15538
382
Ú Debrecen született. Szerk: dr. Fodor József. Debrecen, 1969, Debrecen M. J. Város Tanácsa. Nylon-kötés, papír védőborítóval.
2116931
15540
382
2072220
15541
382
Esztergom ipartörténete. Szerk.: Baják István. Esztergom Évlapjai Annales Strigonienses 1985. Eszergom, 1985, Balassa Bálint Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. 2132053
15542
382
2087088
15543
382
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF