Római régiségek és a mai irodalomtörténet vázlata.Wagner József összeállítása, Dr. Horvát Balázs fordítása és kibővítése. A tanuló ifjúság használatára. Bp., 1910, Lampel R. Nyolcadik kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés. A borító kopott, a lapok néhány helyen szakadtak vagy foltosak.
Egyetemes Philologiai Közlöny. Archivum Philologicum LIX. Szerk.: Huszti József- Eckhardt Sándor. Bp., 1935, A Budapesti Philologiai Társaság kiadása, K. M. Egyetemi Nyomda. 59. évfolyam, 4-6. szám. Tartalmazza Moravcsik Gyula: A magyar Szent Korona görög feliratai című tanulmányát. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos állapot.
Lőrincz László: Mongol mitológia. A Körösi Csoma Kiskönyvtár sorozat 14. része. Bp., 1975, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotú.
Baráth Tibor: A magyar népek őstörténete. III. köt. Montreál, 1974, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által dedikált, dátumozott példány.