Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 205

Fraknói Vilmos: Magyarország egyházi és politikai összeköttetései a Római Szentszékkel II-III. kötet. II kötet.: 1418-1526. III. köt. 1526-1689. Bp., 1902-1903, Szent István Társulat, IX+480;X+567 p. Átkötött félvászon-kötésben.
15865.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Fenyvessy Adolf - Menczel Lajos: A Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület százéves története. I-II. kötet. I. kötet: 1839-1889. II. kötet: 1890-1939. Bp.,1940, Kir. M. Egyetemi Nyomda, VIII+16+253 p.+Lapszámozáson belül I-XXX melléklettel+12+377+3 p.+Lapszámozáson belül 289-308. oldalak között mellékletekkel. Valamint a lapszámozáson belül I-XVI. oldal között táblázatokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Jó állapotban, intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány + Meghívó 1939.dec.15. emlékünnepélyre
15866.

Rufpreis:
2 000 HUF

Esti Béla, S. Balogh Ilona, Szántó Tibor: A magyar munkásmozgalom képeskönyve. Budapest, 1984, Kossuth Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói, kissé szakadt papír védőborítóval. Nagyon gazdagon illusztrált.
15867.

Rufpreis:
1 000 HUF

Burton-Cavendish-Stonehouse: Nagy felfedezők utazásai. Bp, 1988, Officina Nova. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói védőborítóban.
15868.

Rufpreis:
1 600 HUF

Történelmi világatlasz. Szerk.: Ajtay Ágnes et al. Bp., 1991, Kartográfiai Vállalat. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15869.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szabó István Mihály: A magyar nép eredete. Az uráli népek eurázsiai-amerikai őstörténete. Bp., 2004, Mundus. Kiadói kartonált papírkötés.
15870.

Rufpreis:
1 200 HUF

A magyar honfoglalás korának régészeti emlékei. Szerk.: Wolf Mária, Révész László. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Miskolc, 1996, "A Magyar Honfoglalás 895-1995 Tokaj" Alapítvány. Kiadói papírkötés.
15871.

Rufpreis:
1 400 HUF
17

15872.

Rufpreis:
10 000 HUF

Éva Kovács - Zsuzsa Lovag: The Hungarian Crown and Other Regalia. Bp., 1980, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval. Angol nyelvű szövegek.
15873.

Rufpreis:
1 600 HUF

Virág Benedek: Magyar századai. I-VI. kötet. Háromba kötve Harmadik kiadás. Toldy [Schedel] Ferenc által. Pest, 1862-1863. Heckenast Gusztáv. 1 címkép (Virág Benedek mellképe, kijár) + 252 l., XVI l. 239 l, 193 l., 191 l., VIII l. 224 l. Korabeli félvászon kötésben
15874.

Rufpreis:
6 000 HUF

A nagy háború írásban és képben. Északon és délen. Első rész, negyedik kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben,kissé kopott borítóval.
15875.

Rufpreis:
2 000 HUF

Götz László: Keleten kél a nap. Kultúrák a történelmi ősidőkből. I-II. kötetek. Bp., 1994, Püski. Kiadói papírkötésben.
15876.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF