Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 205

Szabolcs vármegye 1848/1849-ben. Források. Szerk.: László Géza. Nyíregyháza, 2000, Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Levéltára. Kiadói papírkötésben.
15877.

Rufpreis:
2 000 HUF

Romsics Ignác: Volt egyszer egy rendszerváltás. Prohászka Imre fotóival. Bp., 2003, Rubicon. Kiadói papírkötésben.
15878.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fernand Braudel: Anyagi kultúra, gazdaság és kapitalizmus XV-XVIII. század. A mindennapi élet struktúrái: a lehetséges és a lehetetlen. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
15879.

Rufpreis:
2 000 HUF

15880.

Rufpreis:
1 200 HUF

Max Hastings: Bombázók. A brit RAF légi offenzívája Németország ellen 1939-1945. Bp., 1999. Aquila. Kiadói kartonált papírkötés.
15881.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mód Aladár et alii: Forradalom és szabadságharc 1848-1849. Bp. 1948, Szikra. Átkötött  félvászon-kötés.
15882.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyar Kormányprogramok 1867-2002. I. kötet: 1867-1944. II. kötet: 1945-2002. Szerk.: Kiss Péter, et alii. Bp., 2004, Magyar Hivatalos Közlönykiadó. Kiadói papírkötésben.
15883.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Bölöny József: Magyarország kormányai 1848-1987. Csatolva: Közös miniszterek - Horvát bánok - Fiumeikormányzók 1867-1918. Harmadik, bővített kiadás. Bp., 1987, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóval.
15884.

Rufpreis:
1 400 HUF

Negyvennyolcas idők II-III. kötetek: "Mi volt Magyar Ország, mi volt szabadsága...", Egy pesti polgár Európában. Szerk.: Forrai Ibolya. Bp., 1999-2000, Néprajzi Múzeum. Kiadói kartonált papírkötésben.
15885.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vegyes könyv tétel, 2db: Marczali Henrik: Erdély története. Bp., 1935, Káldor. 288 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerinc kissé kifakult, néhány helyen jelölések ceruzával.+ Fábián Gyula: Hej, Rákóczi, Bercsényi, Bezerédj! Bp., én., a Magyar Könyvbarátok kiadása. Könyvbarátok Kis Könyvei, IV. évf. 3. sz. Horváth Jenő rajzaival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés. Kissé megfakult borító, tulajdonosi névjegyzéssel.
15886.

Rufpreis:
1 200 HUF

A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Emlékkönyve. Közrebocsátja a Kongresszus Előkészítő Főbizottsága. Bp., 1938, Szent István Társulat Kiadása. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
15887.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Walter Pohl-Karl Vocelka: A habsburgok. Egy európai dinasztia története. Szerk.: Brigitte Vacha. Bp.,1995, Gulliver. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15888.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF