https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 205

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Balassa Iván-Ortutay Gyula: Magyar néprajz. Bp., 1979. Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal, Bánó Atilla és Kiss Marianne rajzaival illusztrált. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval, szép állapotú.
1
15889.

Balassa Iván-Ortutay Gyula: Magyar néprajz. Bp., 1979. Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal, Bánó Atilla és Kiss Marianne rajzaival illusztrált. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval, szép állapotú.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ék Erzsébet: Magyarországi viseletek a honfoglalástól napjainkig. hn.,1994,Littoria. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban ,szép állapotú.
1
15890.

Ék Erzsébet: Magyarországi viseletek a honfoglalástól napjainkig. hn.,1994,Littoria. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban ,szép állapotú.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csorba Csaba- Estók János- Salamon Konrád: Magyarország képes története. A kezdetektől napjainkig. Bp., 1999, Magyar Könyvklub. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóban. Szép állapot.
1
15891.

Csorba Csaba- Estók János- Salamon Konrád: Magyarország képes története. A kezdetektől napjainkig. Bp., 1999, Magyar Könyvklub. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóban. Szép állapot.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Józsa György Gábor: Ferenc József zászlai alatt (1848-1914). Békéscsaba, 1990, Corvina. Színes és fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval. Szép állapot, tulajdonosi névjegyzékkel.
1
15892.

Józsa György Gábor: Ferenc József zászlai alatt (1848-1914). Békéscsaba, 1990, Corvina. Színes és fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval. Szép állapot, tulajdonosi névjegyzékkel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Erdély története napjainkig I-III. kötet. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban.
1
15893.

Erdély története napjainkig I-III. kötet. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pintér Zoltán: Íme az ember! Az emberiség képes kultúrtörténete. Kisújszállás, 2002., Szalay Könyvkiadó, Zugor Zoltán illusztrálta, gazdag képanyaggal, kartonált papírkötésben
1
15894.

Pintér Zoltán: Íme az ember! Az emberiség képes kultúrtörténete. Kisújszállás, 2002., Szalay Könyvkiadó, Zugor Zoltán illusztrálta, gazdag képanyaggal, kartonált papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Esterházy Pál: Mars Hungaricus. Sajtó alá rendezte, a 'Mars Hungaricus' latin szövegét magyarra fordította, a 'Visszaemlékezés', valamint a levelek jegyzeteit és az Esterházy Pál című kísérőtanulmányt írta: Iványi Emma. Bevezette és szerkesztette, a 'Mars Hungaricus' jegyzetei Iványi Emma gyűjtésének felhasználásával írta: Hausner Gábor. Zrínyi-Könyvtár. III. Bp.,1989, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
1
16503.

Esterházy Pál: Mars Hungaricus. Sajtó alá rendezte, a 'Mars Hungaricus' latin szövegét magyarra fordította, a 'Visszaemlékezés', valamint a levelek jegyzeteit és az Esterházy Pál című kísérőtanulmányt írta: Iványi Emma. Bevezette és szerkesztette, a 'Mars Hungaricus' jegyzetei Iványi Emma gyűjtésének felhasználásával írta: Hausner Gábor. Zrínyi-Könyvtár. III. Bp.,1989, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szalay László: Magyarország története. IV. kötet. Lipcse, 1854, Geibel Károly,  X+600 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, festett lapélekkel.
1
16504.

Szalay László: Magyarország története. IV. kötet. Lipcse, 1854, Geibel Károly, X+600 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, festett lapélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyvtétel történelem, 3 db:   Octave Aubry: Bismarck III. Napoleon ellen. Fordították: Győry János, Vághidi Ferenc. Bp., é.n., Cserépfalvi. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.;  Wolfgang Gans Edler Putlitz: Németországból Németországba. Egy volt német diplomata emlékezései. Fordította: Neményi Ödön. Bp.,1958, Gondolat. Kiadói kopott félvászon-kötés.   Domokos Zsuzsa-Dr. Veresegyházi Béla: Világtörténet évszámokban. Bp.,2000,Saxum. Kiadói kartonált papírkötés.
1
16512.

Vegyes könyvtétel történelem, 3 db: Octave Aubry: Bismarck III. Napoleon ellen. Fordították: Győry János, Vághidi Ferenc. Bp., é.n., Cserépfalvi. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.; Wolfgang Gans Edler Putlitz: Németországból Németországba. Egy volt német diplomata emlékezései. Fordította: Neményi Ödön. Bp.,1958, Gondolat. Kiadói kopott félvászon-kötés. Domokos Zsuzsa-Dr. Veresegyházi Béla: Világtörténet évszámokban. Bp.,2000,Saxum. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Lukács Géza: Új Európát látok. Bp.,1946, Athenaeum. Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé hiányos borítóval és gerinccel.
1
16514.

Lukács Géza: Új Európát látok. Bp.,1946, Athenaeum. Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé hiányos borítóval és gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
David Hohnen: Hamlet vára, Shakespeare Helsingőre. Fordította: Bánki Vera. Bp.,2000, General Press. Kiadói kartonált papírkötésben, foltos lapszélekkel.
1
16517.

David Hohnen: Hamlet vára, Shakespeare Helsingőre. Fordította: Bánki Vera. Bp.,2000, General Press. Kiadói kartonált papírkötésben, foltos lapszélekkel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Germán, kelta regék és mondák. Feldolgozta és az előszót írta Dömötör Tekla. Regék és mondák. Bp.,1976, Móra. Kiadói egészvászon-kötés.
1
16525.

Germán, kelta regék és mondák. Feldolgozta és az előszót írta Dömötör Tekla. Regék és mondák. Bp.,1976, Móra. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse