Attila és hunjai. Szerk.: Németh Gyula. Volt könyvtári példány. Bp., 1986, Akadémia. Reprint, eredeti megjelent: Bp., 1940, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon-kötésben.
Koroda Miklós: A magyar felvilágosodás breviáriuma. Bp., Anonymus. Átkötött félvászon-kötésben, papírborítóval. Védőborító sérült, a könyv maga jó állapotú.
Bársony István et alii: Az úrbérrendezés forrásai Bihar vármegyében I. Az érmelléki és Sárréti járás. Dberecen, 2001, Erdély Történeti Alapítvány. Kiadói papírkötésben.
Kosutány Ignácz: A magyarországi egyházak alkotmányának és közigazgatási jogának rövid foglalata. Kolozsvár, 1911, Lepage Lajos Egyetemi Könyvkereskedése. Papírkötésben, javított gerinc, benne ceruzával írt jegyzetek és aláhúzások.