Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 205
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2063070
15755
375
Books: History
Owen Booth - John Walton: A második világháború története képekkel. Bp.,2003. Holló és társa. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval 1847713
15756
375
Books: History
B. M. Saposnyikov: Hadtudományi írások. Fordította: Benda Kálmán. Bp., 1976, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.
2200198
15757
375
Books: History
Kosáry Domonkos: Művelődés a XVIII. századi Magyarországon. Bp., 1980, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban. 2200195
15758
375
Books: History
Pierre Chaunu: A klasszikus Európa. Bp., 1971, Gondolat. Volt könyvtári példány. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban. 2200192
15759
375
Books: History
Makai György: Izrael Állam és a cionizmus. Bp., 1973, Kossuth. Volt könyvtári példány. Kiadói kartonált papírkötésben. 2200203
15760
375
Books: History
2200190
15761
375
Books: History
Szemere Bertalan: Politikai jellemrajzok a magyar szabadságharcból. Gróf Batthány Lajos, Görgey Artúr, Kossuth Lajos. Bp., 1990, Szépirodalmi könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. 2195900
15762
375
Books: History
A magyarok története. Tarih-i Üngürüsz Madzsar Tarihi. Fordította: Blaskovics József. Bp., 1982, Magvető. Kiadói kartonált papírkötésben. 2194524
15763
375
Books: History
Fouché emlékiratai. Fordította: Salgó Ernő. Fekete-fehét képekkel illusztrált. Bp., Anonymus. Átkötött félvászon-kötésben. 2203861
15764
375
Books: History
Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. 4 térképvázlattal. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
2195433
15765
375
Books: History
Németh Andor: Metternich vagy a diplomácia magas iskolája. Bp. 1939, Grill Károly. Átkötött félvászon-kötésben. A borírón foltok.
2196487
15766
375
Books: History
Horn Gyula: Azok a kilencvenes évek... Bp., 1999, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF