Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 205

15755.

Rufpreis:
2 400 HUF

15756.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kosáry Domonkos: Művelődés a XVIII. századi Magyarországon. Bp., 1980, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
15757.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pierre Chaunu: A klasszikus Európa. Bp., 1971, Gondolat. Volt könyvtári példány. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
15758.

Rufpreis:
2 400 HUF

Makai György: Izrael Állam és a cionizmus. Bp., 1973, Kossuth. Volt könyvtári példány. Kiadói kartonált papírkötésben.
15759.

Rufpreis:
2 000 HUF

15760.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szemere Bertalan: Politikai jellemrajzok a magyar szabadságharcból. Gróf Batthány Lajos, Görgey Artúr, Kossuth Lajos. Bp., 1990, Szépirodalmi könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
15761.

Rufpreis:
2 000 HUF

A magyarok története. Tarih-i Üngürüsz Madzsar Tarihi. Fordította: Blaskovics József. Bp., 1982, Magvető. Kiadói kartonált papírkötésben.
15762.

Rufpreis:
800 HUF

Fouché emlékiratai. Fordította: Salgó Ernő. Fekete-fehét képekkel illusztrált. Bp., Anonymus. Átkötött félvászon-kötésben.
15763.

Rufpreis:
1 000 HUF

Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. 4 térképvázlattal. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
15764.

Rufpreis:
1 200 HUF

Németh Andor: Metternich vagy a diplomácia magas iskolája. Bp. 1939, Grill Károly. Átkötött félvászon-kötésben. A borírón foltok.
15765.

Rufpreis:
1 000 HUF

Horn Gyula: Azok a kilencvenes évek... Bp., 1999, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval.
15766.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF