https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 205

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Magyar régészet az ezredfordulón. Bp.,2003, Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma-Teleki László Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15743.

Magyar régészet az ezredfordulón. Bp.,2003, Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma-Teleki László Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Rátz Kálmán: Oroszország története. Ősidőktől - 1917 November 6-ig. Bp., 1943, Grill Károly, XVI+629 p. Fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrált. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel, egy javított lappal (401/402.)
1
15744.

Rátz Kálmán: Oroszország története. Ősidőktől - 1917 November 6-ig. Bp., 1943, Grill Károly, XVI+629 p. Fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrált. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel, egy javított lappal (401/402.)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiszely István: A magyarok eredete és ősi kultúrája. I-II. köt. Bp.,2000, Püski. Bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15745.

Kiszely István: A magyarok eredete és ősi kultúrája. I-II. köt. Bp.,2000, Püski. Bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Timár György: Királyi sziget. Szigetvár várgazdaságának iratai. 1546-1565. Baranya Török Kori Forrása I. kötet. Pécs, 1989, Szikra Nyomda, 484 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Tímár György (1932-) történész által dedikált./ Leatheretter, in paper cover. In Hungarian language. Signed by the author.
1
15746.

Timár György: Királyi sziget. Szigetvár várgazdaságának iratai. 1546-1565. Baranya Török Kori Forrása I. kötet. Pécs, 1989, Szikra Nyomda, 484 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Tímár György (1932-) történész által dedikált./ Leatheretter, in paper cover. In Hungarian language. Signed by the author.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
L'Opera di Stefano Türr nel  Risorgimento Italiano (1849-1870.) descritta dalla figilia. I-II. kötet. Firenze,1928,Tip. Fascista. Olasz nyelven. Kiadói szakadozott papírkötésben, az első kötetben címlaphiánnyal, egy kijáró lappal.
1
15747.

L'Opera di Stefano Türr nel Risorgimento Italiano (1849-1870.) descritta dalla figilia. I-II. kötet. Firenze,1928,Tip. Fascista. Olasz nyelven. Kiadói szakadozott papírkötésben, az első kötetben címlaphiánnyal, egy kijáró lappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vass József: Az Anjouk és műveltségünk.  Pest, 1861. Emich G. [4]+VII+[1]+126 p. (Klny a Budapesti Szemléből.) Későbbi félvászon kötésben./ Half-linen-binding, in Hungarian language.
1
15748.

Vass József: Az Anjouk és műveltségünk. Pest, 1861. Emich G. [4]+VII+[1]+126 p. (Klny a Budapesti Szemléből.) Későbbi félvászon kötésben./ Half-linen-binding, in Hungarian language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Documents on the Mindszenty Case. Budapest 1949. Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben, szakadt papír védőborítóval. Ritka!
1
15749.

Documents on the Mindszenty Case. Budapest 1949. Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben, szakadt papír védőborítóval. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1941 Nagy Ferenc: A magyar paraszt szövetség programja. Bp.,(1941), Általános Nyomda és Grafikai Intézet Rt., 38 p. Kiadói papírkötésben.+1941 Magyar Paraszt Szövetség 1 oldalas prospektusával, 1941-es dátumozással.
1
15750.

1941 Nagy Ferenc: A magyar paraszt szövetség programja. Bp.,(1941), Általános Nyomda és Grafikai Intézet Rt., 38 p. Kiadói papírkötésben.+1941 Magyar Paraszt Szövetség 1 oldalas prospektusával, 1941-es dátumozással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Délvidéki S. Atilla:  Fejezetek a rácjárások történetéből. Szekszárd, 2009. Kiadói papírkötésben.
1
15751.

Délvidéki S. Atilla: Fejezetek a rácjárások történetéből. Szekszárd, 2009. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Várkonyi Nándor: Sziriát oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Bp., é.n. , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 309 p. +16 t.. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér táblákkal illusztrálva. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
1
15752.

Várkonyi Nándor: Sziriát oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Bp., é.n. , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 309 p. +16 t.. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér táblákkal illusztrálva. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pártunk harca a demokráciáért. (A Független Kisgazda-, Földmunkás-, és Polgári Párt története.) Szerk.: Dr. Dömötör László, Szilágyi István. Bp.,(1947.), Magyar Írás, 293+3 p.+ 8 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói kopott félvászon-kötés.
1
15753.

Pártunk harca a demokráciáért. (A Független Kisgazda-, Földmunkás-, és Polgári Párt története.) Szerk.: Dr. Dömötör László, Szilágyi István. Bp.,(1947.), Magyar Írás, 293+3 p.+ 8 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói kopott félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Thomas L. Friedman: És még lapos a Föld. Ford.: Bozai Ágota. HVG Könyvek. Bp.,2006,HVG. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15754.

Thomas L. Friedman: És még lapos a Föld. Ford.: Bozai Ágota. HVG Könyvek. Bp.,2006,HVG. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse