Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 222

Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György illusztrációival. Bp.,1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, borítón a cím feljegyezve.
17470.

Rufpreis:
800 HUF

Tóth Béla: Szájrul-szájra. Akadémia Kiadó reprint sorozata. Bp., 1994, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, hullámos lapokkal. Reprint kiadás.
17471.

Rufpreis:
800 HUF

Manuela Gretkowska: Metafizikai kabaré. Ford.: Nánay Fanni. Bp., 2004., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által Osztovics Levente (1940-2006) műfordító, dramaturg, egyetemi tanár részére dedikált.
17472.

Rufpreis:
1 200 HUF

Az agitátor kézikönyve. (Tények és adatok.) Bp., 1958., Kossuth. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben.
17473.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hegedűs Béla: Hervadók. Versek. Kecskemét, 2009., Szerzői kiadás. 2. kiadás. Egészoldalas rajzokkal illusztrált. A borító Varga István grafikus, a rajzok Bodri Ferenc grafikus munkái. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17474.

Rufpreis:
1 000 HUF

De Sade Márki: Filozófia a budoárban. (A szabadság iskolája.) Bp., 1989, Pallas. Kiadói papírkötés. Donatien Alphonse François de Sade márki (1740-1814) franca író, az erotikus/pornográf irodalom úttörőjének műve.
17475.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mesterházi Lajos: A négylábú kutya. Bp., 1962., Magvető. Második kiadás. Würtz Ádám rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17476.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hegedűs Géza: Szerelem a fűzfák alatt. Sakuntala gyűrűje. Kínai és ind mondák alapján írta: - -. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kondor Lajos illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, sérült borítóval.
17477.

Rufpreis:
1 400 HUF

Novák Sándor: Mulatság a csicsogóban. Sárospatak, 1914, Dani és Fischer. Kiadói, enyhén kopottas papírkötésben.
17478.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sajó Sándor: Nem akarok gyáva csendet... Válogatott magyarság-versek. Vál.: Fejes Imre és Medvigy Endre. Szerk. és az előszót írta: Medvigy Endre. Bp., 2000, Ménrót. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17479.

Rufpreis:
1 000 HUF

Emléklapok 1928. okt. 6.-ról. A hősi halált halt sárospataki diákok második emléktáblájának leleplezési ünnepélyéről és a pataki diákok országos szövetségének megalakulásáról. Összeállította: Novák Sándor. Sárospatak, 1928, Pataki Diákok Országos Szövetsége. Kiadói papírkötésben, kissé laza fűzéssel, felvágatlan.
17480.

Rufpreis:
1 200 HUF

Homéroszi himnuszok. Fordította: Devecseri Gábor. Teljes kiadás. Bp.,[1948],Új Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborítón kis szakadással.
17481.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF