Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2157023
17482
373
Beke Albert: Hatalom és szerep. (Gyulai Pál, az ember.) Bp., 1994., Mundus. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
2150960
17483
373
Darvas József: Elindult szeptemberben. Bp., 1940, Dante. Kiadói foltos egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, hozzá Darvas József fotója, rajta nyomtatott aláírásával. 2167227
17484
373
2183851
17485
373
Úttörőtükör. Összeállította: Sellyei Anna. Bp, 1976, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, műanyag fólia borításban. + Úttörőcsapatok táborozási és turisztikai szabályzata. Úttörő-egyenruházati szabályzat. H.n., é.n., Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírborításban. + 1967 "Éljen a nagy októberi szocialista forradalom 50. évfordulója!" kártyanaptár
2156511
17486
373
Bors Szilveszter: Első könyvünk. Alapítás, olvasmányok, számolás és mérés. A falusi iskolák számára. Dankó Ödön rajzaival. Bp., 1948, Vallás- és Közoktatásügyi Miniszter,(Kalász Könyvkiadó-ny.) Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
2157009
17487
373
Kuprin, [Alekszandr Ivanovics]: Szulamit. Ford.: Gellért Gergely. Bp., 1958., Európa. Számos színes illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 2158267
17488
373
Illyés Gyula: Hősökről beszélek... Szőnyi István képeivel. Bp., 1945, Sarló,("Pátria"-ny.), 47 p.+ 3 t. Kiadói papírkötés.
2125216
17489
373
Balogh Gyula - Bóta Gábor - Gréczy Zsolt - Regős János - Réz András - Vitray Tamás: Hofi. Bp., é.n., Hungalibri - Budapest-Print. Fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált kötésben 2125230
17490
373
Wladimir Kaminer: Katonazene. Bp., 2003, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált kötés.
2157862
17491
373
Roger Martin du Gard: Önéletrajzi és irodalmi emlékek. Ford.: Benedek Marcell. Bp., 1960., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2157857
17492
373
Szabó Dezső: Segítség! I. köt. Szabó Dezső művei. Bp.,é.n.,Genius,(Világosság Rt.-ny.), XVI+362+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, Bilkei Gorzó Ferdinánd ex libris pecsétjével, és Bilkei Gorzó Károly névbélyegzőjével.
2118720
17493
373
Kalevala, a finnek nemzeti hőskölteménye. A finn eredetiből fordította és a summázó versikéket írta: Vikár Béla. Akseli Gallen-Kallela képeivel illusztrált. Bp., 1935., La Fontaine Irodalmi Társaság (Vác, Kapisztán-ny.), 8+333 p. Második, jubileimi kiadás. Kiadó papírkötés, szakadozott borítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF