Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 222

17446.

Rufpreis:
1 200 HUF

Véka L. (Vajkay Károly: Lajos Pap. Történeti elbeszélés Pest multjából. Bp., 1879., Athenaeum, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foxinfoltos lapokkal, "Casino Ráckeve 1874" bélyegzéssel.
17447.

Rufpreis:
1 000 HUF

Radnóti Miklós: Bori notesz. Bp., 1978, Magyar Helikon-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben és kiadói papírkötésben, kissé sérült kartontokban.
17448.

Rufpreis:
1 000 HUF

17449.

Rufpreis:
1 200 HUF

Margolis, Jonathan: Uri Geller titkos élete. CIA-mesterkém? 2014, Kossuth Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17450.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pap Károly: A szűziesség fátylai. Bp., 1945.,(Athenaeum.) Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, kissé foltos kötéstáblával.
17451.

Rufpreis:
1 000 HUF

17452.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ács Tivadar: Akik elvándoroltak. Bp., 1940, Szerzői magánkiadás. Kiadói papírkötés, kiadói sérült papír védőborítóval.
17453.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Somló Bódog: Ethika. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 59. Második kiadás. Bp., 1900, Révai Testvérek Irodalmi Intézet. Kiadói papírkötés, szétvált kötéssel, borítótól elvált, tulajdonosi bejegyzéssel
17454.

Rufpreis:
1 200 HUF

Stefan Zweig: Jeremiás. Vér Andor fordítása, a címlapot Irsai István grafikusművész rajzolta. Fordító kiadása. H.n., 1933., Fordító kiadása. Kiadói papírkötésben, javított kötéssel.
17455.

Rufpreis:
1 200 HUF

17456.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bányai István: Zoom. Debrecen, 1995, PrintXBudavár Kiadó.  Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.
17457.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF