Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2154661
17446
373
2178104
17447
373
Véka L. (Vajkay Károly: Lajos Pap. Történeti elbeszélés Pest multjából. Bp., 1879., Athenaeum, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foxinfoltos lapokkal, "Casino Ráckeve 1874" bélyegzéssel.
2179890
17448
373
Radnóti Miklós: Bori notesz. Bp., 1978, Magyar Helikon-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben és kiadói papírkötésben, kissé sérült kartontokban.
2180370
17449
373
2182861
17450
373
Margolis, Jonathan: Uri Geller titkos élete. CIA-mesterkém? 2014, Kossuth Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2183540
17451
373
Pap Károly: A szűziesség fátylai. Bp., 1945.,(Athenaeum.) Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, kissé foltos kötéstáblával.
2183549
17452
373
2167270
17453
373
Ács Tivadar: Akik elvándoroltak. Bp., 1940, Szerzői magánkiadás. Kiadói papírkötés, kiadói sérült papír védőborítóval.
2176311
17454
373
Dr. Somló Bódog: Ethika. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 59. Második kiadás. Bp., 1900, Révai Testvérek Irodalmi Intézet. Kiadói papírkötés, szétvált kötéssel, borítótól elvált, tulajdonosi bejegyzéssel 2176456
17455
373
Stefan Zweig: Jeremiás. Vér Andor fordítása, a címlapot Irsai István grafikusművész rajzolta. Fordító kiadása. H.n., 1933., Fordító kiadása. Kiadói papírkötésben, javított kötéssel. 2176665
17456
373
2176686
17457
373
Bányai István: Zoom. Debrecen, 1995, PrintXBudavár Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF