Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1988871
17434
373
2092900
17435
373
2064144
17436
373
2112381
17437
373
Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Erdőlakók. Fordította Temesi Győző. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés.
2111102
17438
373
Háziasszonyok kiskátéja IV. füzet. Szerk.: Stumpf Károlyné. Bp., 1941, Országos Iparegyesület. Kiadói papírkötés. 2111106
17439
373
Németh László: Villámfénynél. Bp., Tanu. Kiadói papírkötés. 2129081
17440
373
2128890
17441
373
Ficsku Pál: Gyerekgyár. Bp., 2006, Ulpius-ház Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált! Volt könyvtári példány 2128984
17442
373
Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar. Az ifjúság számára átdolgozott kiadás. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1943, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, enyhén dohos. 2130461
17443
373
2082960
17444
373
Aczél Endre: Amit megírhatok. Bp., 2009. Alexandra. Kiadói kartonálás, papír védőborítóval 2128987
17445
373
Márai Sándor: Szindbád hazamegy. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír borítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF