Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 222

Kresz Mária: Népi szűcsmunka. Magyar népművészet 9. Bp., 1979, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17398.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fekete István: Őszi számadás. Füveskönyve. Szeged,2009., Lazi. Kiadói kartonált papírkötés.
17399.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vlagyimir Viszockij: Tetovált Sztálin. Fordította: Sztrés Erzsébet. Szeged, 1989, [Budapest, Ságvári nyomda]. Kiadói papírkötésben.
17400.

Rufpreis:
1 800 HUF

Révész Béla: Ady és Léda. Ady Endre több mint száz ismeretlen levelével, verskézirataival, 21 fényképpel és egyéb melléklettel. Az írás mesterei. Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
17401.

Rufpreis:
1 200 HUF

17402.

Rufpreis:
1 600 HUF

17403.

Rufpreis:
2 000 HUF

Murányi Gábor: A múlt szövedéke. Históriák a megbicsaklott 20. századból. Bp, 2004, Noran-Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói védőborítóban, szerző által dedikálva.
17404.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolt Béla: A Wesselényi-utcai összeesküvés. Bp., 1937, Nova Irodalmi Intézet.Aranyozott egészvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban.
17405.

Rufpreis:
1 000 HUF

17406.

Rufpreis:
1 000 HUF

17407.

Rufpreis:
2 800 HUF

17408.

Rufpreis:
800 HUF

17409.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF