Révész Béla: Ady és Léda. Ady Endre több mint száz ismeretlen levelével, verskézirataival, 21 fényképpel és egyéb melléklettel. Az írás mesterei. Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
Murányi Gábor: A múlt szövedéke. Históriák a megbicsaklott 20. századból. Bp, 2004, Noran-Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói védőborítóban, szerző által dedikálva.
Barcsay Ábrahám költeményei. Magyar Irodalmi Ritkaságok 25. sz. Bp.,(1933), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.
Kassák Lajos: Három történet. A borítékrajz Fenyves Sándor munkája. Bp.,(1935), Cserépfalvi, 308+4 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, kissé hiányos papír védőborítóban, a címlapon "árleszállítás" bélyegzéssel.