Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 222

Soproni András: Orosz kulturális szótár. Bp.,2008,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17506.

Rufpreis:
5 000 HUF

17507.

Rufpreis:
1 000 HUF

17508.

Rufpreis:
800 HUF

Laczkó Géza: Pest és a nők I-II. .Bp., 1982, Szépirodalmi. Kiadó vászon kötésben, kiadói védőborítóval.
17509.

Rufpreis:
800 HUF

17510.

Rufpreis:
800 HUF

Szabó Dezső: Az elsodort falu. I-III. köt. [Egy kötetben.] Szabó Dezső művei. Bp., én., Genius,318;328;321 p. Kopottas félvászon-kötésben. Dr. Dajbukát Jenő ex libris-szével és névbejegyzésével.
17511.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István, illusztrálta Haranghy Jenő. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészbőr, kissé kopott gerinccel és borítóval.
17512.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909,) Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.), 140 p.+ 10 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17513.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
18

3 db tankönyv: Népiskolai egységes Vezérkönyvek 8,11.: Beszéd és értelemgyakorlatok a III. osztályban. Helyesírás és nyelvi gyakorlatok a III. osztályban. Simonyi Zsigmond: Helyes magyarság. Bp., 1903. Pallas.
17514.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kolligátumok az Olcsó könyvtár több műveiből, 6 kötetbe kötve:   Macaulay B. T.: Machiavelli. Ford.: B. P.,Freeman A. Edward: Az angol alkotmány fejlődése. A legrégibb időktől fogva. Ford.: Kónyi József. (Egy kötetben.);  Gabányi Árpád: A kapi-vár., Berczik Árpád: A peterdi csata, Berczik Árpád: A bálkirálynő. (Egy kötetben.);   Chateaubrieand: Atala. Ford.: Csiky Kálmán., Dickens Károly: Karácsoni ének. Ford.: Belényesi Gábor., Gogol Miklós: Beszélyek az orosz életből. (Egy kötetben.);   Csiky Gergely: Anna., Hugo Victor: Ruy Blas., Voltaire: Zaire. (Egy kötetben.);   Macaulay T. B.: Lord Bacon. Ford.: B. P., Kemény Zsigmond: Szerelem és hiuság., Hugo Victor: Herani. Ford Szász Károly. (Egy kötetben.);   Dugonics András: Toldi Miklós., Kerényi Frigyes összes költeményei. 1840-1851. (Egy kötetben.);    Bp., 1875-1895., Franklin. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítókkal, egy kijáró címlappal.
17515.

Rufpreis:
3 000 HUF

Debreczeni József: Az új miniszterelnök. Bp., 2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17516.

Rufpreis:
1 000 HUF

17517.

Rufpreis:
1 000 HUF
17

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF