https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 222

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
A Franklin Kézi Lexikona I-III. Bp., 1911-12. Franklin Társulat. Kiadói szecessziós, aranyozott félbőrkötésben, kopott borítóval.
1
17530.

A Franklin Kézi Lexikona I-III. Bp., 1911-12. Franklin Társulat. Kiadói szecessziós, aranyozott félbőrkötésben, kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Heinrich Heine: Die Harzreise. Váradi Albert (1896-1925) 9 db egészoldalas rézmetszetével, a művész által aláírva. München-Pullach,[1923], Paul Stangl Verlag, 112+6 p.+ 9 t. Német nyelven. Korabeli álbordás egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopottas, kissé sérült gerinccel. Számozott (350/114) példány./ Heinrich Heine: Die Harzreise. With 9 pieces copper engravings of Albert Váradi (1896-1925), with signatures of Albert Váradi. München-Pullach,[1923], Paul Stangl Verlag, 112+6 p.+ 9 t. In German language. Leatherbinding, with worn, and little bit damaged spine. 114. numbered copy of 350 copies.
1
18506.

Heinrich Heine: Die Harzreise. Váradi Albert (1896-1925) 9 db egészoldalas rézmetszetével, a művész által aláírva. München-Pullach,[1923], Paul Stangl Verlag, 112+6 p.+ 9 t. Német nyelven. Korabeli álbordás egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopottas, kissé sérült gerinccel. Számozott (350/114) példány./ Heinrich Heine: Die Harzreise. With 9 pieces copper engravings of Albert Váradi (1896-1925), with signatures of Albert Váradi. München-Pullach,[1923], Paul Stangl Verlag, 112+6 p.+ 9 t. In German language. Leatherbinding, with worn, and little bit damaged spine. 114. numbered copy of 350 copies.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Molnár Tamás: Hontalanság. Válogatás a nemzeti sajtónak és az asztalfióknak írt publicisztikából. Bp.,2003, Magvető. Kiadói papírkötés.
1
18509.

Molnár Tamás: Hontalanság. Válogatás a nemzeti sajtónak és az asztalfióknak írt publicisztikából. Bp.,2003, Magvető. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Új lexikon 3 kötete: I., III., V.. kötet. Szerk.: Dormándi László, Juhász Vilmos. A tudás és a gyakorlati élet egyetemes enciklopédiája 6 kötetben teljes. Budapest, 1936, Dante-Pantheon Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott vászonkötésben
1
18511.

Új lexikon 3 kötete: I., III., V.. kötet. Szerk.: Dormándi László, Juhász Vilmos. A tudás és a gyakorlati élet egyetemes enciklopédiája 6 kötetben teljes. Budapest, 1936, Dante-Pantheon Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott vászonkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar nyelvvédő könyv. Közrebocsátották: Pintér Jenő és munkatársai. Bp.,1938, Sárkány Nyoma Rt., 144 p. Kiadói papírkötés
1
18514.

Magyar nyelvvédő könyv. Közrebocsátották: Pintér Jenő és munkatársai. Bp.,1938, Sárkány Nyoma Rt., 144 p. Kiadói papírkötés

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Kiss József: Magyar helyesírás. Bp.,1944, Szent István-Társulat. Második, bővített kiadás. Sérült gerincű egészbőr-kötés.
1
18517.

Kiss József: Magyar helyesírás. Bp.,1944, Szent István-Társulat. Második, bővített kiadás. Sérült gerincű egészbőr-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941. Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos fekete-fehér képpel, egy térképmelléklet, kissé sérült
1
18523.

Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941. Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos fekete-fehér képpel, egy térképmelléklet, kissé sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csanády György (1895-1952): Ének. 1923-1930. Bp, 1934, SZEFHE (Székely Egyetemista és Főiskolai Hallgatók Egyesülete), 111+1 p. Kiadói papírkötésben, az elülső borító elvált a gerinctől, ragasztott.
1
18525.

Csanády György (1895-1952): Ének. 1923-1930. Bp, 1934, SZEFHE (Székely Egyetemista és Főiskolai Hallgatók Egyesülete), 111+1 p. Kiadói papírkötésben, az elülső borító elvált a gerinctől, ragasztott.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kalló Ferenc: A Sikátor-utca orvosa. Győrgyfi István rajzaival. Bp., é.n. Szent István-társulat,(Stephaneum-ny.), 123 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
1
18530.

Kalló Ferenc: A Sikátor-utca orvosa. Győrgyfi István rajzaival. Bp., é.n. Szent István-társulat,(Stephaneum-ny.), 123 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Igaz sorok, igaz sorsok. Antológia. Szerk.: Batári Gábor. Bp.,2004, Alterra. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Az egyik szerző, V. Kiskállói Eliza dedikációjával.
1
18533.

Igaz sorok, igaz sorsok. Antológia. Szerk.: Batári Gábor. Bp.,2004, Alterra. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Az egyik szerző, V. Kiskállói Eliza dedikációjával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Krasznai Korcz János-Zsigmond Gábor: Photo Finish. Célfotó. Bp., 2000, ISM. Magyar és angol nyelven. Rengeteg fotóval. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, papírtokban, a papírtok, az elülső papírborító és az elülső kötéstábla foltos, a papírtokon kis sérüléssel.
1
18534.

Krasznai Korcz János-Zsigmond Gábor: Photo Finish. Célfotó. Bp., 2000, ISM. Magyar és angol nyelven. Rengeteg fotóval. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, papírtokban, a papírtok, az elülső papírborító és az elülső kötéstábla foltos, a papírtokon kis sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ady Endre Budapestje, Jókai Mór Budapestje, Bp., 1977. Szabó Ervin. Csak 1000-1000 pld.  + Dokumentumok - Jókai Mór 1825-1904. 33 facsimile tábla szakadt borítékban
1
18535.

Ady Endre Budapestje, Jókai Mór Budapestje, Bp., 1977. Szabó Ervin. Csak 1000-1000 pld. + Dokumentumok - Jókai Mór 1825-1904. 33 facsimile tábla szakadt borítékban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse