Magyar nyomdászok évkönyve 1906. Kiadja a Könyvnyomdászok Szakköre. Szerkeszti Novák László. Bp., (1906.) Hornyánszky Viktor nyomdája. Gazdagon illusztrált, részben színes képekkel. Szecessziós kiadói vászonkötésben. Jó állapotban.
Tolnai Világlexikon. I.-V. kötet. Bp.,1914, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel, I. és II. kötet gerince elvált, de megvan, részben foltos lapokkal
B. Eötvös József: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az államra I-III. Budapest, 1885-1886, Ráth Mór. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, mintás lapélekkel, kopottas állapotban, egyik borítója sérült.
Kim Ir Szen: A Központi Bizottság beszámolója a koreai munkapárt V. kongresszusán. Phenjan, 1970, Idegennyelvű Könyvkiadó. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban + Under the banner of the great juche idea of comrade Kim Il Sung. Pyongyang, 1972, Foreign Languages Publishing House. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban, kiadói papír kötésben.
Vegyes könyvtétel, 10 db. Közte: Dr. Reichard Zsigmond: Tervezett a büntetőtörvény módosításáról., Bérczy Károly: Akvarellek., H. G. Wells: Óriások, Ady Endre: Az ütések alatt, Várossy Gyula: Szivárvány, Gundel Ferenc-Dr. Ketter László: Vendéglátóipari értékesítés, 1935 Budapesti Hentesek Ipartestülete...stb. Különféle kiadásban és kötésben. Változó állapotban.