Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 222

17494.

Rufpreis:
1 400 HUF

B. Kovács Fréda: Rohanó áradat. Budapest, é.n., Turul Szépmíves Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben. A szerző, B. Kovács Fréda által aláírt!
17495.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyar Könyvnap Könyve. Katona József: Bánk bán. Pintér Jenő tanulmányával./ Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde. Ady Lajos tanulmányával. /Madách Imre: Az ember tragédiája. Mátrai Rudolf tanulmányával. Bp., 1933, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Országos Egyesülete. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, sérült, javított gerinccel.
17496.

Rufpreis:
1 800 HUF

Edmond Rostand: Cyrano de Bergerac. Ford.: Ábrányi Emil. Fülöp Zoltán illusztrációival. Bp., 1954, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés.   Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére szóló ajándékozási sorokkal, és Dienes István névbejegyzésével.
17497.

Rufpreis:
800 HUF

Hajnóczy Péter: M. Bp., Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17498.

Rufpreis:
800 HUF

Eötvös Károly: A nagy per, mely ezer éve folyik s még sincs vége. I-II. köt. Bp., én., Singer és Wolfner. Ötödik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
17499.

Rufpreis:
1 200 HUF

17500.

Rufpreis:
5 000 HUF

17501.

Rufpreis:
4 000 HUF

17502.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kocsis L. Mihály: Illés. Énekelt történelem. Bp., 1999,Zikkurat Kft. Kiadói papírkötés, a borítón gyűrődésekkel.
17503.

Rufpreis:
1 600 HUF

17504.

Rufpreis:
1 200 HUF

17505.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF