Porzellan

Zahl der Lose: 110

Gránit erdélyi népviseletes párt ábrázoló kulacs. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. m: 12 cm
11167.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hüttl Tivadar porcelán art deco kiöntő, jelzett, oldalán Edison felirattal, hibátlan, m: 9,5 cm
11168.

Rufpreis:
1 200 HUF
18

Rosenthal rózsás váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm
11169.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rosenthal váza. Jelzett, kopott. 21 cm
11170.

Rufpreis:
2 400 HUF

Villeroy & Boch kínáló tálka, kézzel festett jelenettel. Jelzett, Kopásnyomokkal. 18x14 cm
11171.

Rufpreis:
2 000 HUF

11172.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bertram porcelán kislány. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 19,5 cm
11173.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Meisseni porcelán kékfestéses kávés csésze, és csésze alj, jelzett, m: 6,5 cm, d: 13 cm
11174.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

Viktória porcelán süteményes kínáló készlet. 6+1 db. Jelzett, kopott.
11175.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db porcelán tányér: Bavaria porcelán tányérok, "Dem Silberbräutigam" és "Der Silberbraut" feliratokkal, 2 db, matricás, jelzett, d: 19 cmx2 + "Zum Silberfeste" porcelán tál, matricás, jelzés nélkül, kopott, d: 25 cm
11176.

Rufpreis:
2 000 HUF

H&C Chodau mokkás készlet tálcával, gépi festés, jelzett, kopott,
11177.

Rufpreis:
4 000 HUF

VaBene porcelán kétrészes kínálótál. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, enyhén koszos. 15x22,5 cm
11178.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF