Porzellan Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2162353
11167
371
Gránit erdélyi népviseletes párt ábrázoló kulacs. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. m: 12 cm
2161009
11168
371
Hüttl Tivadar porcelán art deco kiöntő, jelzett, oldalán Edison felirattal, hibátlan, m: 9,5 cm 2161443
11169
371
Rosenthal rózsás váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm
2062299
11170
371
Rosenthal váza. Jelzett, kopott. 21 cm
2090409
11171
371
Villeroy & Boch kínáló tálka, kézzel festett jelenettel. Jelzett, Kopásnyomokkal. 18x14 cm
2090408
11172
371
2167176
11173
371
8500
Bertram porcelán kislány. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 19,5 cm
2167500
11174
371
Meisseni porcelán kékfestéses kávés csésze, és csésze alj, jelzett, m: 6,5 cm, d: 13 cm 2147995
11175
371
Viktória porcelán süteményes kínáló készlet. 6+1 db. Jelzett, kopott.
2163935
11176
371
3 db porcelán tányér: Bavaria porcelán tányérok, "Dem Silberbräutigam" és "Der Silberbraut" feliratokkal, 2 db, matricás, jelzett, d: 19 cmx2 + "Zum Silberfeste" porcelán tál, matricás, jelzés nélkül, kopott, d: 25 cm
2052272
11177
371
H&C Chodau mokkás készlet tálcával, gépi festés, jelzett, kopott, 2161674
11178
371
VaBene porcelán kétrészes kínálótál. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, enyhén koszos. 15x22,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF