Porzellan Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2161465
11179
371
2200
Aquincumi porcelán papagájok, 2db, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8 cm és 9 cm
2163203
11180
371
Longwy virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, d: 9 cm, m: 4,5 cm 2164117
11181
371
Ens porcelán bazsarózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 10×7 cm 2165384
11182
371
Johnson Brothers porcelán "Big Ben" falitányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 25 cm 2163492
11183
371
3 db sérült porcelán rózsa, közte Aquincumi 2165424
11184
371
Moritz Zdekauer porcelán kínáló, matricás, jelzett, alján lepattanással, 18,5x10,5 cm + Figurális tehén tej kiöntő, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m: 11 cm, h: 12 cm
2161488
11186
371
Royal Copenhagen porcelán tálak, karácsonyi jelenetekkel, 4 db, hibátlanok, jelzettek, d: 18 cm 2161455
11187
371
3800
Blackwood papagájos fehér mázas porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
2165309
11188
371
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) elefánt lovassal, festett biszkvit porcelán, jelzett az egyik talpán, apró kopásnyomokkal, m: 28 cm, h: 32 cm 2027724
11189
371
Polonne puma, kézzel festett, jelzett, foltos, m: 15,5 cm
2116356
11190
371
Pirex kávéskészlet 6 csésze, aljjal. Jelzett, hibátlan.
2147848
11191
371
Epiag porcelán melegen tartó. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF