Porzellan

Zahl der Lose: 110

Francia feliratú, matricás, jelzetlen porcelán mustáros tégely, tető nélkül, koszos, kopottas állapotban, 12 cm
11204.

Rufpreis:
4 000 HUF

Budapest mintás, kézzel festett és matricás jelzetlen porcelán kiöntő, koszos, kopottas állapotban, 7 cm
11205.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

11206.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

"Mátyás király-szobor - Kolozsvár" díszítésű, jelzetlen porcelán vázácska, matricás és kézzel festett, kopott aranyozással, repedezett, csorbákkal m: 9 cm
11207.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pávás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 21×17 cm
11208.

Rufpreis:
2 000 HUF

Baglyos porcelán só- és borstartó, kézzel festett, jelzés nélkül, kis hibával, m: 4,5 cm
11209.

Rufpreis:
2 800 HUF

2 db kézzel festett porcelán kávéscsésze. Kopásokkal
11210.

Rufpreis:
3 000 HUF

XIX. sz. vége: Jelzés nélkül: Dinnye evő tányér 6 db. Fajansz. Formaszámmal. Kis kopásokkal d:18 cm
11211.

Rufpreis:
12 000 HUF

Régebbi porcelán bögre, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm
11212.

Rufpreis:
1 000 HUF

Háború előtti pezsgős palack alakú fogpiszkáló tartó. Kis hibával. 13,5 cm
11213.

Rufpreis:
2 800 HUF

3 db porcelán régebbi konyhai fedeles tároló edény (rizs, cukor, kávé), matricás, jelzés nélkül, formaszámmal, m: 17 cm, mindegyik kopott és sérült
11214.

Rufpreis:
1 000 HUF

Festett porcelán feszület, kopott, jelzés nélkül, súlyozott, m: 10,5 cm
11215.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF