Porzellan Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2167223
11204
371
Francia feliratú, matricás, jelzetlen porcelán mustáros tégely, tető nélkül, koszos, kopottas állapotban, 12 cm
2167212
11205
371
3400
Budapest mintás, kézzel festett és matricás jelzetlen porcelán kiöntő, koszos, kopottas állapotban, 7 cm
2026866
11206
371
3400
2164874
11207
371
"Mátyás király-szobor - Kolozsvár" díszítésű, jelzetlen porcelán vázácska, matricás és kézzel festett, kopott aranyozással, repedezett, csorbákkal m: 9 cm 2167191
11208
371
Pávás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 21×17 cm 2167180
11209
371
Baglyos porcelán só- és borstartó, kézzel festett, jelzés nélkül, kis hibával, m: 4,5 cm 2162366
11210
371
2 db kézzel festett porcelán kávéscsésze. Kopásokkal 2162707
11211
371
XIX. sz. vége: Jelzés nélkül: Dinnye evő tányér 6 db. Fajansz. Formaszámmal. Kis kopásokkal d:18 cm 2161113
11212
371
Régebbi porcelán bögre, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm 2163111
11213
371
Háború előtti pezsgős palack alakú fogpiszkáló tartó. Kis hibával. 13,5 cm
2164064
11214
371
3 db porcelán régebbi konyhai fedeles tároló edény (rizs, cukor, kávé), matricás, jelzés nélkül, formaszámmal, m: 17 cm, mindegyik kopott és sérült 2073945
11215
371
Festett porcelán feszület, kopott, jelzés nélkül, súlyozott, m: 10,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF