Porzellan Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2067033
11192
371
2164646
11193
371
Kis doboznyi figurális porcelán, tálkák, stb., jelzéssel és jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kis hibákkal 2167104
11194
371
2 db porcelán tojástartó, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 6,5 cm 2165353
11195
371
Foxterrier (foxi, terrier) kutya kölykével, festett porcelán, jelzett, kisebb mázhibákkal, m: 9,5 cm
2162537
11196
371
Tüskehúzó. Biszkvit porcelán szobrocska. Jelzett, német. 11 cm 2161389
11197
371
Orosz porcelán medve, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 7 cm 2161392
11198
371
3400
Orosz porcelán lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm
2161404
11199
371
3400
Orosz porcelán férfi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm 2161430
11200
371
3400
Orosz porcelán dobos, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13 cm 2019236
11201
371
1872069
11202
371
2112301
11203
371
Német ülő akt, fehérmázas, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, ragasztott lábbal, m: 40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF