Porzellan

Zahl der Lose: 110

11192.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kis doboznyi figurális porcelán, tálkák, stb., jelzéssel és jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kis hibákkal
11193.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db porcelán tojástartó, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 6,5 cm
11194.

Rufpreis:
2 800 HUF

Foxterrier (foxi, terrier) kutya kölykével, festett porcelán, jelzett, kisebb mázhibákkal, m: 9,5 cm
11195.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tüskehúzó. Biszkvit porcelán szobrocska. Jelzett, német. 11 cm
11196.

Rufpreis:
2 000 HUF

Orosz porcelán medve, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 7 cm
11197.

Rufpreis:
2 800 HUF

Orosz porcelán lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm
11198.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Orosz porcelán férfi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
11199.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Orosz porcelán dobos, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13 cm
11200.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
17

11201.

Rufpreis:
2 000 HUF

11202.

Rufpreis:
8 000 HUF

11203.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF