Porzellan Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2162559
11106
371
Herendi Matyó Madonna, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással és restauálással a talpán m:36 cm 2162530
11107
371
Herendi Pelikán. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 8,5 cm 2166155
11108
371
Herendi pisilő kisfiú, kézzel festett, jelzett, formaterv: Nemes György. Hibátlan. m: 18 cm
2162439
11109
371
Herendi kacsa pár, máz nélkül, biszkvit porcelán, jelzett hibátlan, m: 6,5 cm 2166152
11110
371
Herendi juhász-pásztor, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 13 cm 2139189
11111
371
14000
2162603
11112
371
Herendi porcelán vadnyúl pár, kézzel festett, jelzett az alán, Vastagh Éva (1900-1942) szobrászművész terve, jelzett a talpán, fülénél sérült, m: 13 cm, h: 13 cm 2162429
11113
371
Herendi Ludas Matyi figura. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1942), hibátlan 12 cm 2161483
11115
371
Herendi porcelán madár, jelzett, kézzel festett, kopásnyomokkal, m: 4,5 cm 2167478
11116
371
Herendi porcelán macska, fehér mázas, kézzel festett szemekkel, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 2127739
11117
371
Herendi Rothschild mintás kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m:5,5 cm 2164015
11118
371
30000
Herendi indiai kosár mintás porcelán lámpa, búrával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36 cm + búra
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF