Porzellan Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2162562
11119
371
4600
Herendi Eton mintás rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1942), apró kopásnyomokkal, 8,5x12 cm 2167602
11120
371
1952 Herendi porcelán tányér Rákosi címerrel. Kézzel festett. Jelzett: ifj Garányi József. Benyomott jelzéssel, kopással d:25,5 cm 2063934
11121
371
Herendi Viktória mokkás csésze aljjal Kézzel festett, jelzett, lepattanással 2064013
11122
371
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, sérült.d:11, m 8,5 cm
2164013
11123
371
30000
Herendi Viktória mintás porcelán lámpa, búrával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36 cm + búra 2164058
11124
371
Herendi Viktória mintás rózsás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, d: 12 cm, m: 11 cm
2163143
11125
371
Herendi Viktoria mintás tojás bonbonnier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm. 2162400
11126
371
24000
Herendi Viktória mintás lapos tányér készlet 6 db. Kézzel festett, jelzett, minimális kopásokkal. d: 25,5 cm 2162406
11127
371
240000
Herendi Viktória mintás hat személyes étkészlet leveses tál nélkül, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal
2162550
11128
371
Herendi Rothschild mintás kínáló tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20x17 cm 2164084
11129
371
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 6,5 cm 2162540
11130
371
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1941), hibátlan. 7,5x4,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF