Tétel

Katalognummer:

11127.
Beendet 371. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

240 000 HUF
650,41 EUR, 750,00 USD

Beschreibung:

Herendi Viktória mintás hat személyes étkészlet leveses tál nélkül, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit