Porzellan Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1079027
11143
371
2164885
11144
371
Zsolnay (Sinkó) fehér mázas olvasó kisfiú, jelzett, kis kopásnyomokkal, a feje ragasztott m: 18 cm 2164572
11145
371
Zsolnay alapmázas csőkutya, jelzés nélkül, mázon hajszálrepedésekkel, m: 17 cm 2162568
11146
371
Zsolnay eozin mázas nyúl pár, jelzett, apró kopásnyomokkal és apró mázhibákkal, h: 14 cm, m: 7,5 cm 2162443
11147
371
Zsolnay eozin mázas vázácska. Jelzett, hibátlan. 6 cm 2164588
11148
371
Zsolnay virágmintás porcelán készlet, 31db-os, kínáló tállal, tányérokkal, csészékkel, aljakkal, jelzett, matricás, apró kopásnyomokkal, csorbával, az egyik csésze pótolt
2161691
11149
371
2 db Zsolnay virágmintás sültes és felvágottas tál. Matricás, jelzett, kis kopásokkal d: 30 cm, 37x27 cm 2167526
11150
371
2200
Zsolnay virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14 cm
2161695
11151
371
Zsolnay kék virágmintás süteményes tál. Matricás, jelzett, kis kopásokkal 42x16 cm 2093709
11152
371
2163171
11153
371
Zsolnay pillangó mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm 2163175
11154
371
Zsolnay Pompadour mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszcsomagolásban 17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF