Porzellan

Zahl der Lose: 110

Zsolnay szív alakú porcelán dobozka, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, 7x7 cm, m: 5 cm
11155.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. Komplett.
11156.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Zsolnay mini kulacs, fehér mázas porcelán, jelzett, apró gyári repedéssel, m: 7,5 cm
11157.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay kis porcelán kulacs, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9,5 cm
11158.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db porcelán szószos tál, egyik Zsolnay, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, lepattanással
11159.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi porcelán 4 db, "Promontor Bitter Aperitif","Promontor Vörös Aperitif", "Márka Vermouth Dry", "Márka Vermouth", kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, dugó hiányokkal, fa tartóban, a tartón kopott "Középmagyarországi Pincegazdaság Budafok" felirattal, 6x7 cmx4, 39x4 cm
11160.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi libás fiú, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással az ujjainál, m: 13 cm
11161.

Rufpreis:
1 600 HUF

Antik Hollóházi porcelán cukortartó d: 14 cm Kézzel festett, lepattanásokkal.
11162.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi porcelán Aladdin, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
11163.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán asztali szett, díszdobozban Idegenforgalmi Propaganda Kiadóvállalat felirattal. Jelzett, hibátlan.
11164.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett fali tál, matricás, jelzett, hátoldalán OTP logóval, kopásnyomokkal, d: 24 cm
11165.

Rufpreis:
2 000 HUF

Drasche Kolozsvár Mátyás király szobrát ábrázoló váza. Matricás, jelzett, kopásokkal 12 cm
11166.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF