Porzellan Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2163209
11155
371
Zsolnay szív alakú porcelán dobozka, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, 7x7 cm, m: 5 cm 2147328
11156
371
14000
Zsolnay porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. Komplett. 2111003
11157
371
Zsolnay mini kulacs, fehér mázas porcelán, jelzett, apró gyári repedéssel, m: 7,5 cm 2166974
11158
371
Zsolnay kis porcelán kulacs, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9,5 cm
2164542
11159
371
2 db porcelán szószos tál, egyik Zsolnay, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, lepattanással
2164132
11160
371
Hollóházi porcelán 4 db, "Promontor Bitter Aperitif","Promontor Vörös Aperitif", "Márka Vermouth Dry", "Márka Vermouth", kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, dugó hiányokkal, fa tartóban, a tartón kopott "Középmagyarországi Pincegazdaság Budafok" felirattal, 6x7 cmx4, 39x4 cm 2165356
11161
371
Hollóházi libás fiú, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással az ujjainál, m: 13 cm
2162348
11162
371
Antik Hollóházi porcelán cukortartó d: 14 cm Kézzel festett, lepattanásokkal.
2164053
11163
371
Hollóházi porcelán Aladdin, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12,5 cm 2063966
11164
371
Hollóházi porcelán asztali szett, díszdobozban Idegenforgalmi Propaganda Kiadóvállalat felirattal. Jelzett, hibátlan. 2119113
11165
371
Hollóházi Szász Endre által tervezett fali tál, matricás, jelzett, hátoldalán OTP logóval, kopásnyomokkal, d: 24 cm 2162351
11166
371
Drasche Kolozsvár Mátyás király szobrát ábrázoló váza. Matricás, jelzett, kopásokkal 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF