Porzellan Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2162617
11131
371
Herendi kis tálkák. 3 db. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok. d: 7,5 cm, 10 cm 2162612
11132
371
Herendi kis tálkák. 4 db. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok. d: 7,5 cm 2161474
11133
371
Herendi madaras porcelán tálka, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, 6x10 cm 2163088
11134
371
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm 2162604
11135
371
Herendi virág mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, karcolással. d: 11 cm
2163154
11136
371
Herendi virág mintás bonbonnier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13x10x6 cm. 2164100
11137
371
Herendi virágmintás áttört kosárka, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 10×7 cm 2163082
11138
371
Herendi virágmintás mini füles korsó, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyommal az aranyozáson, m: 9,5 cm 2164135
11139
371
Herendi rózsamintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 8 és 10 cm 2162533
11140
371
Herendi Somogy megye és Kaposvár címerével díszített kínáló. Kézzel festett, jelzett ((Herend Hungary 1940), kopással 8x5,5 cm 2167189
11141
371
Herendi "Ujvidék" tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 7,5 cm
2167185
11142
371
Herendi "Szeged" tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF