Bertram porcelán kislány. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 19,... https://www.darabanth.com/de/371-Fernauktion/371.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Bertram-porcelan-kislany-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopasokkal-19-5-cm~II2167176
2167176
11173
371
8500
Rufpreis:
8 500 HUF 23,04 EUR , 26,56 USD
Beschreibung: Bertram porcelán kislány. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 19,5 cm
: karap_norbert