Porzellan

Zahl der Lose: 94

Hollóházi Szász Endre által tervezett fali tál, matricás, jelzett, hátoldalán OTP logóval, kopásnyomokkal, d: 24 cm
11117.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, belső peremén lepattanással, 14,5×9 cm
11118.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán retró mokkás készlet, matricás, jelzett: 4 db csésze, 6 db csészealj, 1 db kiöntő fedéllel, 1 db cukortartó fedéllel, mind kopott
11119.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi porcelán mokkás és teáskészlet egyben. Matricás, kis kopásokkal.
11120.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi és Aquincum retro porcelánok: Balaton, Mafilm. 16 cm, 11 cm
11121.

Rufpreis:
1 400 HUF

Aquincumi és Hollóházi porcelán emléktárgy (Balaton, Sopron), kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 5,5-8 cm, m: 5 cm
11122.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csehszlovák porcelán fűszertartó, kézzel festett, Hüttl Tivadar és csehszlovák gyári jelzéssel, kopásnyomokkal, h: 11,5 cm
11123.

Rufpreis:
800 HUF

Meissen 3 db biszkvit porcelán plakett: Berlini múzeumok: Humboldt, Schnitzel. d:6 cm, 10 cm
11124.

Rufpreis:
1 000 HUF

Viktória csehszlovák porcelán cipő, "Balatonszárszói emlék" felirattal, matricás, jelzett, kopott, 10x14 cm
11125.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aquincum porcelán váza Debrecen felirattal. Jelzett, matricás, kis kopásokkal 19 cm
11126.

Rufpreis:
1 400 HUF

Roozbeh kézzel festett porcelán tálka Nasszer Ad-Din perzsa uralkodó (1848-1896) képével. Kopásnyomokkal. d:11 cm
11127.

Rufpreis:
1 000 HUF

Capodimonte kosárka gyermek párral. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással a virágon 19,5 cm
11128.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF