Porzellan Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2119113
11117
369
Hollóházi Szász Endre által tervezett fali tál, matricás, jelzett, hátoldalán OTP logóval, kopásnyomokkal, d: 24 cm
2147165
11118
369
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, belső peremén lepattanással, 14,5×9 cm 2145999
11119
369
Hollóházi porcelán retró mokkás készlet, matricás, jelzett: 4 db csésze, 6 db csészealj, 1 db kiöntő fedéllel, 1 db cukortartó fedéllel, mind kopott 2151307
11120
369
Hollóházi porcelán mokkás és teáskészlet egyben. Matricás, kis kopásokkal. 2146360
11121
369
Hollóházi és Aquincum retro porcelánok: Balaton, Mafilm. 16 cm, 11 cm 2146270
11122
369
Aquincumi és Hollóházi porcelán emléktárgy (Balaton, Sopron), kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 5,5-8 cm, m: 5 cm 2151252
11123
369
Csehszlovák porcelán fűszertartó, kézzel festett, Hüttl Tivadar és csehszlovák gyári jelzéssel, kopásnyomokkal, h: 11,5 cm 2142453
11124
369
Meissen 3 db biszkvit porcelán plakett: Berlini múzeumok: Humboldt, Schnitzel. d:6 cm, 10 cm 2117602
11125
369
Viktória csehszlovák porcelán cipő, "Balatonszárszói emlék" felirattal, matricás, jelzett, kopott, 10x14 cm 2124783
11126
369
Aquincum porcelán váza Debrecen felirattal. Jelzett, matricás, kis kopásokkal 19 cm
2050339
11127
369
Roozbeh kézzel festett porcelán tálka Nasszer Ad-Din perzsa uralkodó (1848-1896) képével. Kopásnyomokkal. d:11 cm
2139229
11128
369
15000
Capodimonte kosárka gyermek párral. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással a virágon 19,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF