Porzellan Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2146284
11068
369
Herendi malacos lány, kézzel festett, jelzett (Vastaghné) (apró lepattanással a fülön), 13x9 cm
2139177
11069
369
Herendi lovát fékező legény, kézzel festett, jelzett, formaterv: Tóth János, sérült: kantárja hiányos, m 25 cm 2139175
11070
369
Herendi szoptató anya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm 2139180
11071
369
24000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 30 cm 2139185
11072
369
Herendi pisilő kisfiú, kézzel festett, jelzett, formaterv: Nemes György. Hibátlan. m: 18 cm 2146280
11073
369
Herendi porcelán juhász gyerek pulival, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 16 cm 2139186
11074
369
Herendi Kakas Marci, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, h:17 cm 2139042
11075
369
32000
Herendi Kanalasgém pár. Kézzel festett, jelzett, javított, m:37 cm 2139187
11076
369
Herendi porcelán agár, fehér mázas, jelzett, hibátlan 28×12 cm 2139189
11077
369
14000
Herendi csizmás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
2145569
11078
369
Herendi csizmadia inas, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2147663
11080
369
Herendi Rotschild mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 10 cm, m: 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF