Porzellan

Zahl der Lose: 94

Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9x11 cm
11093.

Rufpreis:
1 400 HUF

Herendi Viktória mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d:19,5 cm, m: 15,5 cm
11094.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
15

Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x7 cm
11095.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Siang Noir mintás kaspó, kézzel festett, jelzett,  apró kopásnyomokkal, m: 7,5 cm, d: 10,5 cm
11096.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Apponyi mintás porcelán bonbonnier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm
11097.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

Herendi Apponyi Fantázia tálka mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9,5x7,5 cm
11098.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi Apponyi mintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 19 cm
11099.

Rufpreis:
1 400 HUF

Herendi Apponyi mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8x9,5 cm
11100.

Rufpreis:
1 400 HUF

Herendi Apponyi mintás szív alakú bonbonniere, kézzel festett,  jelzett, hibátlan m: 11 cm, h: 18 cm
11101.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Apponyi mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9x13x1,5 cm
11102.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi Eton mintás porcelán teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, csésze repedt és restaurált, alj kisebb repedéssel, d: 11,5 és 14,5 cm
11103.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi tertia tál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, 17×22 cm
11104.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF